خرید بازدید سایت به همراه کلیک روی لینک داخلی


خرید بازدید سایت به صورت مستقیم

روشی مناسب برای بهبود رتبه الکسا و افزایش اعتبار در گوگل با حفظ تمام فاکتور های رضایت کاربر

یکی از روش های موثر که به طور مستقیم در رتبه وب سایت شما در نتایج گوگل موثر است و به در نتیجه باعث افزایش ورودی گوگل برای سایت شما به صورت کاملا طبیعی می شود، بازدید مستقیم وب سایت شماست.بازدید سایت شما، نشان دهنده میزان برند بودن و شناخته بودن وب سایت شماست و یکی از شاخص های برجسته و پر وزن در سطح کل دامنه شماست.به این صورت که هر چقدر بازدید مستقیم طبیعی شما با نرخ دفع کاربر پایین و مناسب به همراه کلیک روی لینک های داخلی ، Page View و بازگشت کاربران (کاربران وفادار) ، بیشتر باشد، سایت شما دارای اعتباری بیشتری نزد گوگل می شود زیرا گوگل از این طریق متوجه می شود که شما بجز موتور جستجو و تبلیغات کلیکی، نزد اذهان عمومی، شناخته شده هستید.شاید بپرسید شما چندین کلمه کلیدی در چندین صفحه مختلف دارید.پس در این صورت کدام صفحه شما باید ورودی مستقیم بگیرد؟

منظور ما از ورودی مستقیم، افزایش بازدید سایت روی صفحه نخست شماست. چون در حالت طبیعی، کسی آدرس صفحات شما را حفظ نمیکند. بلکه ادرس سایت شما را می داند که اسم دامنه شماست و یا از تاریخچه مرورگر خود یا بوکمارک خود وارد سایت شما می شود.ممکن است بخشی از نام شما را تایپ کند و سپس با پیشنهاد مرورگر روی سایت شما کلیک کند و به این شکل افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم اتفاق می افتد. اما برعکس، خرید بازدید سایت روی صفحات داخلی، کمتر اتفاق می افتد.ولی زمانی که سایتی برندینگ خود را متوقف کرده است، یا فقط کمپین های تبلیغاتی از تلگرام یا اینستاگرام یا پیامکی دارد، بازدید مستقیم برای صفحات داخلی که تبلیغ کرده است، به وفور اتفاق می افتد.در حقیقت افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم می تواند از کمپین های تلگرام و اینستاگرام و پیامکی و هر سایتی ارجاع دهنده ای که noreferrer هست انجام شود.سیستم بازدید یار این قابلیت را دارد که شما بتوانید مشخص کنید هر کاربر چه مدتی در صفحه باقی بماند و روی لینک های داخلی سایت شما تا چندین سطح کلیک کند.افزایش بازدید مستقیم از سایت یا همان Direct Traffic شما چه تأثیری در جذب مشتری و افزایش درامد شما دارد؟واقعا صرفا یک عدد و آمار و ارقام مرتبط با بازدید شما، به جز جنبه نمایشی چه سودی دارد؟

خبر خوب این است که خرید بازدید وب سایت به صورت بازدید مستقیم به شرط حفظ رضایت کاربر، تاثیر زیادی در رتبه گوگل تک تک صفحات سایت دارد و یکی از سیگنال های قوی رتبه بندی گوگل است که این این فاکتور هم توسط تیم بازدیدیار تست شده است و هم شرکت های تحقیقاتی و مشاوره جهانی در حوزه سئو مثل Semrush تأیید کرده اند. به این صورت که گوگل متوجه می شود این سایت، شناخته شده است که این مقدار بازدید کننده مستقیم دارد.طبیعتا سایتی که روزانه بازدیدکننده مستقیم دارد و کاربران زیادی با روزانه با تایپ آدرس سایت وارد آن می شوند، سایتی است که در حوزه خودش مشهور است و هرچقدر این بازدید ها بیشتر باشد طبیعتا شهرت بیشتری دارد.


خرید بازدید سایت به صورت مستقیم و تاثیر آن در رتبه گوگل کل دامنه


آیا گوگل می تواند متوجه تعداد بازدید های مستقیم ما شود؟

بله! همانطور که الکسا بدون هیچ آمارگیری روی سایت شما، ترافیک شما را متوجه می شود و حتی سطح رضایت کاربر، کلیک های داخلی یا همان Page View و Bounce Rate و میزان ماندگاری کاربران در سایت شما را تا حدودی متوجه می شود، گوگل هم می تواند بازدید ها و سطح رضایت کاربران سایت شما را تشخیص دهد. این کار از طریق ارتباط با Service Provider های جهانی انجام می شود و میزان Request ها به هر سایت از طریق آنها، قابل رصد است که کاربران معمولی به جز سایت های خود توسط آمارگیر ها، به چنین اطلاعاتی از سایت های دیگر دسترسی ندارند.
اشتباه رایجی که وجود دارد این است که بسیاری از وب مستران تصور می کنند صرفا افزایش بازدید گوگل در رتبه بندی سایت ها در نتایج گوگل موثر است.در حالی که اینطور نیست.بلکه سیگنال های برند و رفتار کاربر در این موضوع از اهمیت ویژه ای دارند که توسط بازدیدیار می توانید همه این موارد را با هزینه کم تقویت کنید.

آیا افزایش ترافیک سایت به طور مستقیم به شکل طبیعی با برندسازی پرهزینه یا خرید آن، به تنهایی موثر است؟
خیر! اگر خرید بازدیدی که برای سایت شما انجام می شود یا توسط تبلیغات گسترده ای که کردید و باعث شهرت شما شده، برای شما ایجاد شده، باید شروط زیر را دار باشد تا در رتبه گوگل تک تک صفحات شما موثر واقع شود.البته در هر صورت روی کاهش رتبه الکسا تاثیر گذار است.
1- رضایت کاربر حفظ شود.یعنی ماندگاری کافی روی کل وب سایت شما توسط کاربر وجود داشته باشد و همینطور روی صفحات داخلی کلیک شود و صرفا اینطور نباشد که زمان ماندگاری در صفحه زیاد باشد
2- بازدید بازگشتی داشته باشید.یعنی همه کاربران همیشه New Visitor نباشند.بلکه در ابتدا 10 درصد و بعد از گذشت مدتی تا 50 درصد Returning Visitor باشند.
3- همزمان با ورودی گوگل با جستجوی برند شما باشد.طبیعتا وقتی کاربران زیادی شما را میشناند که مستقیما وارد سایت شما می شوند، عده زیادی هم نام برند شما را در گوگل جستجو می کنند و وارد سایت شما می شوند.پس بهتر است همزمان با خرید بازدید مستقیم، افزایش ورودی گوگل با جستجوی برندتان داشته باشید.
4- محتوای کافی برای هر صفحه از سایتتان داشته باشید و علاوه بر فاکتور های On-Page و رعایت اصل تفکیک صفحات به ازای هر Keyword، سایر فاکتور های Off-Page را در سایت خود پیاده کنید.(آموزش لینک بیلدینگ در این لینک)


خبر جدید:

خدمات خرید فالوور اینستاگرام به خدمات بازدیدیار اضافه شد!


برای خرید بازدید سایت، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
تعیین مدت زمان بازدید

شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه.

تعیین تعداد کلیک روی لینک داخلی

وقتی کاربر وارد صفحه ای از سایت شما کلیک می کند، طبیعی است که بعد مشاهده صفحه، روی لینک داخلی از سایت شما کلیک کند و در سایت شما گردش کند.کلیک روی لینک داخلی همان Page View است که باعث کاهش و بهبود نرخ دفع یعنی Bounce Rate می شود

تنظیم محدودیت روزانه (Drip Feed)

شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.

بازدید با IP ایران

تمامی بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود (غیراز بازدیدهای سوشال نتورک).

کاهش Bounce Rate

وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.

تعیین درصد موبایل و دسکتاپ

شما می توانید مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.

بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor

شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است و از شاخص های مهم طبیعی بودن بازدید هاست.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: