خرید ورودی گوگل


افزایش ورودی از گوگل و موتور های جستجو کاملا طبیعی

ورودی گوگل سایت خود را با کلمه کلیدی دلخواه افزایش دهید

هر صاحب کسب و کار آنلاین و وب مستری دوست دارد که ورودی گوگل زیادی داشته باشد.ورودی های گوگل با کلمات کلیدی دلخواه که منجر به جذب مشتری و کلا درآمدزایی می شود.

اما وقتی این ورودی ها ، خرید نکنند، این افزایش بازدید گوگل چه فایده ای دارد؟ فایده آن این است که شما توسط ورودی های گوگل می توانید، رتبه فعلی خود را در کلمات کلیدی به شکل چشم گیری افزایش دهید و نرخ کلیک خود را به شکل کاملا طبیعی بالا ببرید. برای مثال اگر در ده صفحه اول گوگل نیستید، به صفحات اول گوگل راه پیدا می کنید. اگر لینک های اخر صفحه اول هستید، به لینک های اول صفحه یک دسترسی پیدا می کنید. اما این کار مستلزم مشاوره درباره کلمات کلیدی انتخابی شما و صفحات شماست که تیم بازدید یار می تواند در این موضوع شما را یاری کند. پیشنهاد می کنیم حتما ویدئوی زیر رو ببینید:

حالا که ویدئو رو مشاهده کردید(متن ویدئو هم در این لینک ببینید)، کمی تخصصی تر به موضوع بپردازیم!

چند شرط اصلی وجود دارد تا این بازدید های گوگلی موثر واقع شوند

1- شما باید بتونید این بازدید ها رو در گوگل سرچ کنسول خودتون ببینید که در بازدیدیار این اتفاق می افته.ورودی گوگلی که گوگل، بازدید طبیعی حساب نکرده باشه، توی سرچ کنسول (Google Webmaster Tools یا Search Console) شما نمیفته.ولی توی امارگیر ها و گوگل آنالایتیکس شما ، یک بازدید ارگانیک محسوب میشه.
2- اصل رضایت کاربر حفظ بشه.ورودی گوگلی که کاربر بعد از ورود به صفحه شما، صرفا چند دقیقه در صفحه شما بمونه هیچ فایده ای نداره و گاها مضر هم هست.کاربر باید حتما روی لینک داخلی از اون صفحه کلیک کنه.خیلی ها به اشتباه فکر می کنند همینکه کاربر بلافاصله صفحه رو نبنده کفایت می کنه.در حالی که مهم تر از هر چیزی اینه که روی لینک داخلی شما کلیک بشه.در حقیقت صفحه ای که کاربر از طریق گوگل میشه، آخرین صفحه ای از سایت شما نباشه که کاربر باز می کنه
3- بازدید ها از IP های مختلف و همینطور سرویس دهنده های اینترنت مختلف و دستگاه ها و مرورگر ها و صفحه نمایش ها و سیستم عامل های مختلف باشه و عمدتا از کشور همون وب سایت هدف باشه که تمام این ویژگی ها در بازدیدیار لحاظ شده.
4- صرفا به خرید ورودی گوگل و کلیک روی بک لینک ها و در کل افزایش بازدید سایت اکتفا نکنید.شما باید علاوه بر اینکه به محتوای صفحات سایتتون و رضایت کاربر اهمیت می دید، سایر فرایند های بهینه سازی رو هم مثل برندینگ یا لینک بیلدینگ دنبال کنید که آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای روز و Off Page SEO رو می تونید از طریق این لینک دنبال کنید.
5- اصل مهم تفکیک صفحات به ازای هر کیورد رو باید رعایت کرده باشید.یعنی Landing Page های شما باید به درستی ایجاد و تفکیک شده باشن.آموزش تفکیک صفحات به ازای هر کلمه کلیدی رو در این لینک ببینید.

چه نوع از ورودی های گوگل، مضر است؟

1- ورودی گوگل با URL گوگل دستکاری شده

استفاده از سیستم هایی که ورودی های گوگل آنها صرفا ارسال بازدید به URL ساخته شده یا کپی شده گوگل است کاملا غیر طبیعی است و باید از آنها فاصله بگیرید. این سیستم ها برای آدرسی از گوگل مشابه شکل زیر، بازدید ارسال می کنند.در حالی که گوگل به ازای هر جستجو یک رشته با مقدار پارامتر خاص با الگوریتم خود، می سازد.وقتی آن آدرس، بیش از یک بار ، بازدید شود، مشخص می شود که بازدید دوم آن کاملا Fake است.


ورودی گوگل با پارامتر دستکاری شده

افزایش بازدید گوگل در صورتی طبیعی است که پارامتر های گوگل دستکاری نشود یا بیش از یک بار اجرا نشود و یا بدون پارامتر نباشد. برخی سیستم ها کلا پارامتر گوگل را حذف می کنند مانند شکل زیر:


ورودی گوگل بدون پارامتر

در این حالت هم ورودی گوگل طبیعی نیست.زیرا وقتی کاربر، جاواسکریپت مرورگر خود را غیر فعال کند، آدرس ها به این شکل ساده ساخته می شوند.ربات ها هم جاواسکریپت ندارند.به همین دلیل، این نوع بازدید ها هم Fake و غیر طبیعی می شود. به دلایل بلاست که در سایر سیستم ها، بازدید ها در سرچ کنسول گوگل، قابل مشاهده نیست ولی در آمارگیر سایت ها یا در گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده است.

2- ورودی گوگل به وسیله وجود کد یک سایت خاص در سایت شما

وقتی ورودی های گوگل سایت شما یک Request به سایت ارسال کننده ورودی گوگل می فرستند در حقیقت به غیر طبیعی بودن خود اشاره می کنند!
چطور ممکن است که تمام ورودی هایی که با خرید ورودی گوگل به ورودی های شما اضافه شده است، همگی یک کد خاص در مروگر کاربران آنها اجرا شده است؟اگر برای استفاده از سرویس های مشابه بازدیدیار برای خرید ورودی گوگل، مجبور هستید که یک تکه کد در سایت خود اضافه کنید، به طبیعی بودن آنها از نظر گوگل، شک کنید!

3- گوگل بدون رضایت کاربر یا بدون کلیک روی لینک داخلی و یا با رفتار یکسان کاربران

اگر ارسال ورودی گوگل، صرفا منجر به ماندگاری در سایت شما شود یا صرفا همه کاربران روی یک لینک خاص کلیک کنند، یعنی طبیعی نیست و کاربر هم ناراضی است. مهمترین اصل رضایت کابر، کلیک روی لینک داخلی است.و بعد از آن، ماندگاری! و هر بار هم روی یک لینک خاص کلیک نمی شود.طبیعتا کاربران هر بار روی لینک متفاوتی کلیک می کنند.
به تعریف گوگل درباره Bounce Rate توجه کنید:
رضایت کابران و Bounce Rate - کلیک روی لینک داخلی
تعریف گوگل دقیقا این است که اگر کاربری که وارد صفحه از سایت شما شده است، آن صفحه، اولین و آخرین صفحه ای باشد که از سایت شما بازدید می کند، یعنی Bounce Rate صد درصد!

هنگام خرید ورودی گوگل از هر سرویس مشابه بازدیدیار، به تمام موارد ذکر شده در این صفحه توجه کنید.

برای خرید ورودی گوگل، ابتدا در بازدیدیار، ثبت نام کنید کنید و سپس از طریق پنل کاربری اقدام به خرید بازدید Organic نمایید.

برای ثبت سفارش، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
ویژگی های پکیج های افزایش ورودی از گوگل
نمایش تمام آمار در گوگل سرچ کنسول یا همان وب مستر تولز و گوگل آنالیتیکس 
تمام بازدید ها در گوگل وب مستر تولز یا همان سرچ کنسول و همچنین گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده است.بسیاری از سرویس ها، فقط بخشی از آمار آنها در سرچ کنسول قابل مشاهده است و یا فقط در گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده هست.با سیستم بازدیدیار شما می توانید صد در صد آمار را در سرچ کنسول و آنالیتیکس مشاهده نمایید.یکی از شاخص های مهم طبیعی بودن بازدید ها از نظر گوگل، نمایش آن در سرچ کنسول و آنالیتیکس است.
 بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor 
بازدید بازگشتی، فاکتور بسیار مهم طبیعی بودن بازدید شماست.سیستم هایی که بازدید بازگشتی ندارند نشان از طبیعی نبودن بازدید ها و ارسال توسط ربات های مصنوعی است.شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.ورودی های گوگلی که بعد از مدتی دوباره از همان کامپیوتر قبلی باز می گردند.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.
تعیین مدت زمان بازدید
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در سایت شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 180 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
شما می توانید مشخص کنید که بعد از کلیک روی لینک های شما در نتایج گوگل(SERP)، کاربر در داخل وب سایت شما، روی چه لینک هایی کلیک کند.این موضوع، علاوه بر ضریب دادن به قدرت برند شما در گوگل، نشان دهنده رضایت کاربر شما و رضایت کاربری که روی بک لینک های شما کلیک کرده است می شود و در نتیجه در بهبود رتبه کل دامنه شما موثر است.
تنظیم محدودیت روزانه
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، ورودی از گوگل انجام شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و در کنار افزایش ورودی گوگل شما، همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید که این موضوع برای گوگل بسیار مهم است.
بازدید با آی پی های ایران
بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود.
انتخاب پلتفرم دلخواه 
شما می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.