خرید ورودی گوگل ، خرید بازدید گوگل به شکل طبیعی


خرید ورودی گوگل کاملا طبیعی با تأثیرگذاری مستقیم و غیر مستقیم در فروش!

در صورتی صرفا قصد شما صرفا خرید Organic Search است و در این زمینه اطلاعات کافی دارید، از طریق لینک زیر، اقدام کنید.در غیر اینصورت با ما همراه باشید تا به بررسی همه موارد و سوالات مرتبط با خرید ورودی گوگل بپردازیم!

برای ثبت سفارش ورودی گوگل، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟

اگر خرید ورودی گوگل منجر به افزایش فروش نشود چه فایده ای دارد؟ 

وقتی ورودی های گوگل خریداری شده، خرید نکنند، این افزایش بازدید هدفمند چه فایده ای دارد؟ فایده آن این است که شما توسط این ورودی ها می توانید، رتبه فعلی خود را در کلمات کلیدی به شکل چشم گیری افزایش دهید و نرخ کلیک خود را به شکل کاملا طبیعی بالا ببرید و یا در پیشنهادهای گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی با نام برند خود ظاهر شوید. برای مثال اگر در ده صفحه اول گوگل نیستید، به صفحات اول گوگل راه پیدا می کنید. اگر لینک های اخر صفحه اول هستید، به لینک های اول صفحه یک دسترسی پیدا می کنید. اما این کار مستلزم مشاوره درباره کلمات کلیدی انتخابی شما و صفحات شماست که تیم بازدید یار می تواند در این موضوع شما را یاری کند.همچنین توصیه می کنیم به فاکتور های برند در Moz نگاهی بیندازید که جستجوی نام برند شما در گوگل، یکی از سیگنال های قوی رتبه بندی است.


چند شرط اصلی وجود دارد تا خرید بازدید از گوگل موثر واقع شود؟

1- شما باید بتوانید این بازدید ها رو در سرچ کنسول سایت خود ببینید که در بازدیدیار این اتفاق می افتد.ورودی گوگلی که گوگل، بازدید طبیعی حساب نکرده باشد، در سرچ کنسول (Google Webmaster Tools یا Search Console) قابل نمایش نیست.ولی در امارگیر ها و گوگل آنالایتیکس شما ، یک بازدید ارگانیک محسوب می شود.


2- اصل رضایت کاربر و کلیک روی لینک داخلی باید رعایت شود.ورودی ارگانیک که کاربر بعد از ورود به صفحه شما، صرفا چند دقیقه در صفحه شما بماند هیچ فایده ای ندارد و گاها مضر هم هست.کاربر باید حتما روی لینک داخلی از آن صفحه کلیک کند.خیلی ها به اشتباه فکر می کنند همینکه کاربر بلافاصله صفحه را نبندد کفایت می کند.در حالی که مهم تر از هر چیزی این هست که روی لینک داخلی شما کلیک شود.در حقیقت صفحه ای که کاربر از طریق گوگل وارد آن می شود، آخرین صفحه ای از سایت شما نباشد که کاربر مشاهده می کند.تعریف Bounce Rate را در راهنمای گوگل ببینید.


3- بازدید ها از نظر IP و مشخصات بازدید کننده طبیعی باشند.یعنی از IP های مختلف و همینطور سرویس دهنده های اینترنت مختلف و دستگاه ها و مرورگر ها و صفحه نمایش ها و سیستم عامل های مختلف باشد و عمدتا از کشور همون وب سایت هدف که تمام این ویژگی ها در بازدیدیار لحاظ شده است.


4- فقط روی بازدید تمرکز نکنید.صرفا به خرید ورودی گوگل و کلیک روی بک لینک ها و در کل خرید بازدید سایت اکتفا نکنید.شما باید علاوه بر اینکه به محتوای صفحات سایتتان و رضایت کاربر اهمیت می دید، سایر فرایند های بهینه سازی را مثل برندینگ یا لینک بیلدینگ دنبال کنید که آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای روز و Off Page SEO رو می تونید از طریق این لینک دنبال کنید.


5- اصل مهم تفکیک صفحات به ازای هر کیورد را باید رعایت کرده باشید.یعنی Landing Page های شما باید به درستی ایجاد و تفکیک شده باشند.آموزش تفکیک صفحات به ازای هر کلمه کلیدی رو در این لینک ببینید.


6-خرید ورودی ارگانیک صرفا با کلمه کلیدی اشتباه است!زیرا طبیعی نیست که عبارتی برای مثال 2000 بار در ماه جستجو می شود، ناگهان بشود 4000 بار و آن 2000 سرچ اضافه شده فقط روی یک سایت خاص یعنی سایت شما باشد.درست است که بازدیدیار، تماما فاکتور های طبیعی را دارد، اما نوع سفارش شما مهم است.چون اگر صرفا با کلمه کلیدی، ورودی گوگل تهیه کنید نرخ کلیک غیر طبیعی دریافت می کنید و فرایند این کلیک ها غیر طبیعی است.به جای این کار شما باید با برند خالی، کیورد همراه با برند و بازدید مستقیم، جهت خرید ورودی گوگل اقدام کنید.در این شرایط می توانید به طور نامحدود با تعداد خیلی زیاد و حتی ناگهانی اقدام کنید.چون طبیعی است و در دنیای واقعی می تواند چنین اتفاقی بیفتد.

آیا خرید ورودی گوگل مضر است؟

در صورتی که پارامتر های طبیعی بودن آن رعایت شود و در جهت افزایش سیگنال های برند انجام شود و نه صرفا خرید با عین کلمه کلیدی و صفحات سایت با عبارت مرتبط خود به درستی ایندکس شده باشند و با نام برند در پنج لینک اول باشند، مفید است.به علاوه اینکه، حتی با وجود همه فاکتور های طبیعی و سیگنال های برند باید همزمان با انجام سایر موارد مرتبط با سئو وب سایت خود مثل بهینه سازی داخلی، محتوا و آف پیج سئو سایت شما باشد.

چه نوع از ورودی های گوگل، مضر است؟

1- ورودی از گوگل با URL گوگل دستکاری شده

استفاده از سیستم هایی که ورودی های گوگل آنها صرفا ارسال بازدید به URL ساخته شده یا کپی شده گوگل است کاملا غیر طبیعی است و باید از آنها فاصله بگیرید. این سیستم ها برای آدرسی از گوگل مشابه شکل زیر، بازدید ارسال می کنند.در حالی که گوگل به ازای هر جستجو یک رشته با مقدار پارامتر خاص با الگوریتم خود، می سازد.وقتی آن آدرس، بیش از یک بار ، بازدید شود، مشخص می شود که بازدید دوم آن کاملا Fake است.


ورودی گوگل با پارامتر دستکاری شده

بازدید گوگل در صورتی طبیعی است که پارامتر های گوگل دستکاری نشود یا بیش از یک بار اجرا نشود و یا بدون پارامتر نباشد. برخی سیستم ها کلا پارامتر گوگل را حذف می کنند مانند شکل زیر:


ورودی گوگل بدون پارامتر

در این حالت هم بازدیدی که از سمت گوگل ارسال می شود طبیعی نیست.زیرا وقتی کاربر، جاواسکریپت مرورگر خود را غیر فعال کند، آدرس ها به این شکل ساده ساخته می شوند.ربات ها هم جاواسکریپت ندارند.به همین دلیل، این نوع بازدید ها هم Fake و غیر طبیعی و ربات وار می شود و مشخص است که انسان در حالت طبیعی وارد این آدرس ها نمی شود. به دلایل بالاست که در سایر سیستم ها، بازدید ها در سرچ کنسول گوگل، قابل مشاهده نیست ولی در آمارگیر سایت ها یا در گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده است.

2- ورودی گوگل به وسیله وجود کد یک سایت خاص در سایت شما

وقتی تمام ورودی های سایت شما که از طریق گوگل وارد شده اند یک Request به سایت ارسال کننده می فرستند در حقیقت به غیر طبیعی بودن خود اشاره می کنند!
چطور ممکن است که تمام ورودی هایی که با خرید ورودی اضافه شده است، همگی یک کد خاص در مروگر کاربران آنها اجرا شده است؟اگر برای استفاده از سرویس های مشابه بازدیدیار ، مجبور هستید که یک تکه کد در سایت خود اضافه کنید، به طبیعی بودن آنها از نظر گوگل، شک کنید!

3- ورودی گوگل بدون رضایت کاربر یا بدون کلیک روی لینک داخلی و یا با رفتار یکسان کاربران

اگر بازدید های خریداری شده، صرفا منجر به ماندگاری در سایت شما شود یا صرفا همه کاربران روی یک لینک خاص کلیک کنند، یعنی طبیعی نیست و کاربر هم ناراضی است. مهمترین اصل رضایت کابر، کلیک روی لینک داخلی است.و بعد از آن، ماندگاری! و هر بار هم روی یک لینک خاص کلیک نمی شود.طبیعتا کاربران هر بار روی لینک متفاوتی کلیک می کنند.
به تعریف گوگل درباره Bounce Rate توجه کنید:
رضایت کابران و Bounce Rate - کلیک روی لینک داخلی
تعریف گوگل دقیقا این است که اگر کاربری که وارد صفحه از سایت شما شده است، آن صفحه، اولین و آخرین صفحه ای باشد که از سایت شما بازدید می کند، یعنی Bounce Rate صد درصد!


آیا خرید بازدید گوگل باعث افزایش فروش می شود؟

خیر، همانطور که از نامش پیداست خرید کردن بازدید یعنی غیر واقعی.کاربر واقعی خریدنی نیست و با میل و اختیار و نیاز خود جستجو می کند.شما نمیتوانید برای فست فود خود مشتری و ترافیک پیاده رو و رهگذر خریداری کنید! در سایت هم به همین شکل است.این کار صرفا می تواند در رتبه گوگل یا نمایش در پیشنهاد های گوگل هنگام جستجوی کلمه کلیدی شما تاثیرگذار باشد تا به این شکل و نتیجه ای که از خرید ورودی حاصل می شود، باعث افزایش فروش شود.

آیا ممکن است خرید ورودی گوگل مستقیما باعث افزایش فروش شود؟

بله.در صورت نمایش داده شدن برند شما در کادر جستجوی گوگل، هنگام تایپ کلمه کلیدی، کاربران واقعی کنجکاو می شوند که این چه برندی است که گوگل هنگام تایپ این کلمه کلیدی، آن را پیشنهاد داده است؟و باعث افزایش کلیک روی آن پیشنهاد می شود و در نتیجه باعث افزایش مستقیم فروش و مشتریان شما می شود.این اتفاق در دراز مدت در رتبه گوگل آن کلمه کلیدی نیز موثر است.برای مثال به تصاویر زیر توجه کنید که حاصل از استفاده از سرویس ورودی گوگل با عبارت کیورد همراه با برند توسط بازدیدیار است که نام برند "بازدیدیار" و "سئوروز" را در هنگام جستجوی کلمه کلیدی در کادر جستجو مشاهده می کنید.امکان نمایش سایر کلمات کلیدی سایت های مختلف استفاده کننده از بازدیدیار به دلیل حفظ حریم خصوصی مشتریان بازدیدیار، وجود ندارد: 


خرید ورودی گوگل


خرید بازدید گوگل

ورودی گوگل طبیعی با نمایان شدن برند شما در پیشنهادهای گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی

این روش هزینه خیلی زیادی در سطح چند ده و چند صد میلیون و چند میلیارد دارد اگر به صورت کلاه سفید انجام شود.برای مثال، اگر شما سرچ کنید قیمت خودرو کارکرده یا خرید خودرو، پیشنهاد گوگل را برای سایت های “با ما” و “شیپور” و “دیوار” می بینید.این برند ها هزینه خیلی زیادی کردند که باعث این شده است که با جستجوی کلمه کلیدی، گوگل نام برند آنها را پیشنهاد دهد.

افزایش بازدید گوگل


خبر خوب این است که شما بدون هزینه برندینگ میلیاردی و چند صد میلیونی، برای کسب و کار کوچک خودتون هم می توانید به این نتیجه برسید! آن هم با خرید بازدید گوگل ولی به شکل طبیعی با حفظ رضایت کاربر و با جستجوی Keyword + Brand عبارت های مرتبط خود! کافیست هنگام ثبت سفارش، فاکتور های رضایت کاربر و طبیعی بودن و نوع کیورد را به درستی تنظیم نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی خودداری کنید و به جای آن روی برند، و کیورد همراه با برند همزمان با خرید بازدید سایت به صورت مستقیم اقدام کنید.چون سایت هایی که به طور طبیعی برندینگ می کنند یعنی میلیاردی و چند صد میلیونی هزینه می کنند، در نهایت، همین ورودی های نام برند و کیورد همراه با برند همزمان با بازدید سایت به صورت مستقیم برای آنها ایجاد می شود که این بازدید ها و سایر ورودی های گوگل باعث بهبود رتبه الکسا نیز می شود.شما با این روش، بدون آن هزینه های سنگین برندینگ، توسط بازدیدیار این سیگنال های برند را برای سایت خود ایجاد می کنید! برای اطلاعات بیشتر درباره Google Suggestion و نحوه کار Auto Complete در سرچ باکس گوگل به این لینک مراجعه نمایید.


خرید بازدید گوگل

آیا نتایج خرید ارگانیک سرچ در سرچ کنسول هم قابل مشاهده هست؟

بله! بر خلاف سایر سیستم های بازدید که طبیعی نیستند، تمام بازدید های گوگل سیستم بازدیدیار در گوگل سرچ کنسول یا همان وب مستر تولز قابل مشاهده است! 


نمایش بازدید گوگل خریده شده در سرچ کنسول
فراموش نکنید سرچ کنسول، با تاخیر 2 تا 5 روزه ، به روز می شود.یعنی در بهترین حالت شما می توانید بازدید های وارد شده از گوگل یا عبارتی Organic Search تا دو الی چهار روز گذشته را در سرچ کنسول مشاهده کنید.

چرا نباید با کلمه کلیدی، اقدام به خرید بازدید گوگل کرد؟

چون غیر عادی است و دلیل دوم  این است که خرید با عین کلمه کلیدی، لزوما منجر به بهبود رتبه در گوگل با آن کلمه کلیدی نمی شود! دوران این کارها تمام شده است!

درست است که بازدیدیار کاملا طبیعی و مثل بشر و انسان رفتار می کند.اما دردنیای واقعی امکان ندارد عبارتی که ماهی هزار بار جستجو می شده است ناگهان بشود دوهزار بار و آن هزار بار اضافی هم فقط روی یک لینک خاص کلیک کنند.چه برسد به اینکه در لینک های اول هم نباشد!

اما وقتی یک برند یا کلمه کلیدی همراه با برند جستجو می شود، کاربر به دنبال یک لینک خاص است که دامنه همان برند است.برای مثال وقتی خرید گوشی دیجی کالا جستجو می شود کاربر قطعا روی لینک دیجی کالا کلیک می کند.همینطور وقتی کاربر کلمه دیجی کالا را جستجو می کند، حتما روی لینک دیجی کالا کلیک می کند.در این حالت CTR ، نزدیک به صد در صد است و در دنیای واقعی هم اتفاق می افتد.اگر شما در تلویزیون تبلیغ کنید یا تبلیغات پیامکی و تلگرامی بسیار گسترده چند صد میلیونی انجام دهید و یا تبلیغات محیطی وسیع در سطح شهر، این اتفاق برای شما هم می افتد! به همین راحتی ناگهان برندی که تبلیغ کرده، چند هزار الی چند صد هزار ورودی گوگل با جستجوی نام برند و کلمه کلیدی همراه با برند و بازدید مستقیم دریافت می کند.

در صورتی که به این شکل اقدام کنید، می توانید به صورت نامحدود، و با تعداد بالا، اقدام خرید بازدید مستقیم و ورودی Organic Search نمایید.چون همه چیز طبیعی است و در دنیای واقعی هم این اتفاق می افتد.و اینبار دیگر شما چند ده و چند صد میلیونی هزینه نکردید! فقط نتیجه آن را در گوگل با خرید بازدید گوگل توسط بازدیدیار ایجاد کردید!

این اتفاق مستقیما در رتبه کلمات کلیدی شما موثر است. تصور نکنید چون با نام برند و کیورد همراه با برند لینک یک هستید، نیازی به این ورودی ها ندارید!

آیا خرید ورودی Organic Search به صورت ناگهانی، غیر طبیعی است؟

به دلیلی که در بالا توضیح داده شد اگر با برند تهیه شود خیر! چون در حالت عادی وقتی که تبلیغات گسترده می کنید، به طور ناگهانی بازدید های شما بسیار بالا می رود.بازدید های مستقیم، ورودی های ارگانیک با جستجوی نام برند و با عبارت کیورد همراه با برند.و بعد از قطع تبلیغات قطع می شود که البته بخشی از آن باقی می ماند.قطعا وب سایت و برندی که برای مدتی سیگنال های قوی برند دریافت کرده است، بسیار بسیار بهتر از وب سایتی است که هیچ گاه سیگنال های قوی برند دریافت نکرده است!

آیا شروع ناگهانی بازدید و قطع ناگهانی آن، مضر  است؟

خیر! اگر با برند و کیورد برند دار باشد و همزمان با بازدید مستقیم به همان تعداد باشد طبیعی است.به همان دلایلی که در بالاتر ذکر شد.یعنی در دنیای واقعی با تبلیغات گسترده تلویزیونی، محیطی و پیامکی وسیع چند صد میلیونی این اتفاق می افتد.

به چه تعداد بازدید گوگل بخریم؟

چون خرید با کلمه کلیدی را نهی کردیم و در ازای آن خرید با عبارت برند خالی و کیورد برند دار را پیشنهاد دادیم و این در حالت طبیعی هنگام برندینگ و تبلیغات گسترده، با تعداد خیلی زیادی، اتفاق می افتد، در این شرایط می توانید با عبارت برند  کیورد های همراه با برند به تعداد نامحدود خریداری کنید.در نظر داشته باشید تعداد کم، یعنی زیر پنج هزار در ماه، فقط هدر دادن بودجه شماست و هیچ تاثیری ندارد . بازدید مثل بک لینک و ریپورتاژ نیست که گوگل دانه به دانه آن را حساب کند.بازدید ها باید به صورت حجمی و گسترده باشند تا سیگنال برند محسوب شوند.از آنجا که صرفا با عبارت های برند دار اقدام به خرید بازدید گوگل می کنید، بین 5 هزار (موضوعات کم رقابت و کم ترافیک) تا 100 هزار در ماه برای موضوعات پر ترافیک و رقابتی، عدد مناسبی است.توجه کنید با برند و همزمان با بازدید مستقیم!


به روز رسانی:

بازدیدیار، خدمات جدیدی جهت جذب فالوور اینستاگرام اضافه کرده است که می توانید در صفحه خرید فالوور مشاهده نمایید.


برای ثبت سفارش، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
تعیین مدت زمان بازدید

شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه.

تعیین تعداد کلیک روی لینک داخلی

وقتی کاربر وارد صفحه ای از سایت شما کلیک می کند، طبیعی است که بعد مشاهده صفحه، روی لینک داخلی از سایت شما کلیک کند و در سایت شما گردش کند.کلیک روی لینک داخلی همان Page View است که باعث کاهش و بهبود نرخ دفع یعنی Bounce Rate می شود

تنظیم محدودیت روزانه (Drip Feed)

شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.

بازدید با IP ایران

تمامی بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود (غیراز بازدیدهای سوشال نتورک).

کاهش Bounce Rate

وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.

تعیین درصد موبایل و دسکتاپ

شما می توانید مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.

بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor

شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است و از شاخص های مهم طبیعی بودن بازدید هاست.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.دیدگاه خود را بنویسید:

MSH: 1398/03/08پاسخ
آیا صرفا با خرید ورودی گوگل، میتونیم به رتبه قابل قبولی می رسیم؟
مثلا 5 لینک اول
ادمین: 1399/04/04پاسخ
آیا صرفا با خرید ورودی گوگل، میتونیم به رتبه قابل قبولی می رسیم؟ مثلا 5 لینک اول
بازدید باید بعنوان مکمل استفاده شود نه بعنوان یک ابزار سئو
شهاب: 1399/04/04پاسخ
آیا امکان ارسال ورودی گوگل با IP خارجی وجود داره؟
جهت استفاده از پروژه های خارج کشور
ادمین: 1399/04/05پاسخ
آیا امکان ارسال ورودی گوگل با IP خارجی وجود داره؟ جهت استفاده از پروژه های خارج کشور
ارسال بازدید فقط با IP های ولید ایرانی انجام میشه و امکان ارسال با IP های خارج کشور در بازدیدیار وجود ندارد
فقط سرویس سوشال که بعلت در دسترس نبودن برخی از شبکه های اجتماعی با IP خارج کشور ارسال میشود.
mahsa: 1399/04/05پاسخ
در چه صورتی، بازدید ها بی اثر می شود؟
ادمین: 1399/04/05پاسخ
در چه صورتی، بازدید ها بی اثر می شود؟
اگر On-Page درستی نداشته باشید و اصول تفکیک صفحات به ازای هر کیورد را رعایت نکرده باشید، تاثیر چندانی در نتایج گوگل نخواهید داشت.تنها تاثیر در این حالت، ظاهر شدن نام برند شما در پیشنهاد های جستجوی گوگل می باشد که این مورد نیز بستگی به ترافیک اصلی خود کیورد و همچنین پیشنهادات موجود می باشد
ali: 1399/04/08پاسخ
سلام
آیا بازدیدهای ارسالی در ساعات خاصی انجام می شوند؟
آیا امکان مدیریت زمان اجرای بازدید وجود دارد؟
یاسر: 1399/04/09پاسخ
خیلی از سایت ها دارین چنین خدماتی میدن و همه میگن که بازدید واقعی دارن و همه چیز قابل کنترل اما در عمل همه دارن از نرم افزار های آماده استفاده میکنن

حالا سوال های متعددی میتونه وجود داشته باشه در کل آیا شماهم از همین نرم افزارهای مشابه دارین استفاده میکنید....!؟
lolbaz: 1399/04/11پاسخ
هنگام خرید بازدید از این سرویس آیا این امکان وجود ندارد که گوگل تصور کند این ورودی ها بدلیل تبلیغات و برند سازی که یهو زیاد شده؟
همتا: 1399/04/16پاسخ
تشکر میکنم از خدمات با کیفیت شما و آرزوی موفقیت تو مراحل کاری و زندگی برای تیم محترم بازدیدیار داشته باشم که باعث شده بنده چندین بخاطر این خدمات باکیفیتتون محصولاتم رو تمدید کنم - مرسی ازتون
فقط یه نکته و یه خواهش تحت هیچ شرایطی خواهشا کیفیت کارتون پایین نیارید و همینطور روز بروز با ارتقا باشه برعکس وبسایتهای دیگه که کیفیتشون افت میکنه متاسفانه.
ممنونم از تیم محترم بازدیدیار
در پناه حق باشید.
babak: 1399/04/17پاسخ
آیا این سرویس توانایی اینو داره هنگامی که کاربران در گوگل درحال تایپ کلمات مورد نظر خودشون هستن در پیشنهادات SERP گوگل هنگام تایپ کلمات انجام بشه؟
در صورتی که این توانایی وجود داره چه مدت زمانی طول میکشه
و آیا بابت نگهداری باید همیشه سرویس تمدید بشه ؟
ادمین: 1399/04/17پاسخ
سلام آیا بازدیدهای ارسالی در ساعات خاصی انجام می شوند؟ آیا امکان مدیریت زمان اجرای بازدید وجود دارد؟
مدیریت کامل بازدیدهای ارسالی توسط خود کاربر انجام میشود
شما میتوانید هم نوع پلتفرم ارسالی(دسکتاپ، موبایل، تبلت) و همچنین نوع کاربر که جدید باشد و با بازگشتی و همچنین ساعات و محدوده اجرای سرویس و همچنین محدودیت ارسال در روز را کنترل نماید.
همچنین شما میتوانید تمامی موارد فوق را حتی در هین اجرایی سرویس تغییر دهید و سرویس خود را ویرایش کنید
ادمین: 1402/06/14پاسخ
خیلی از سایت ها دارین چنین خدماتی میدن و همه میگن که بازدید واقعی دارن و همه چیز قابل کنترل اما در عمل همه دارن از نرم افزار های آماده استفاده میکنن حالا سوال های متعددی میتونه وجود داشته باشه در کل آیا شماهم از همین نرم افزارهای مشابه دارین استفاده میکنید....!؟
کاملا درسته همه دارن از نرم افزار های آماده استفاده میکنن
اما نقطه تمایز بازدیدیار اینه که توانسته با هوش مصنوعی خودش یک سرویس تهیه نمایید که همه فرآیند بطور کاملا سیستمی انجام شود
مثال ساده بعداز پرداخت سرویس بصورت خودکار فعال میشه و نیاز نیست کاربری درخواست پرداخت شده شما رو در نرم فزارهای یاد شده وارد نمایید
مورد دوم امکانات بازدیدیار می باشد که شما در یک سرویس بطور نامحدود میتوانید کیورد معرفی نمایید و یا سرویسی که تنها در بازدیدیار ارایه میشود سرویس پیمایش PBN است.
نام:
پست الکترونیک:
متن: