خرید فالوور اینستاگرام، فالوور های با کیفیت اینستاگرام


چطور خرید فالوور می تواند هم خریدنی هم واقعی باشد؟!

در اصل، شما توسط ابزارهای بازدیدیار، اقدام به جذب فالوور می کنید.نه خرید فالوور!

جذب فالوور واقعی، تنها دو روش دارد.روش اول، تبلیغات در پیج های معروف اینستاگرام یا هر بستر دیگری و اینفلوئنسر مارکتینگ است.روش دوم اقدام برای فالو کردن کاربران است و درصدی از کاربران که فالو بک داده اند، کاربران جذب شده هستند.بعد از مدتی، شما نیز آنها را آنفالو می کنید و در این میان، عده ای از کاربران که حساس به تعداد فالوور های خود هستند، ممکن است شما را آنفالو کنند و در نهایت، چیزی حدود 10 درصد، جذب واقعی و دائمی برای شما صورت می گیرد.آیا نرخ جذب همیشه ثابت است؟

خیر.اگر پیج اینستاگرام شما کسب و کار باشد و شخصی نباشد، میزان جذب کمتر است.این کاملا بستگی به این دارد که شما اهداف خود را در تنظیمات، چگونه تعیین کرده باشید.برای مثال، اگر پیج شما، یک سالن زیبایی و میکاپ است، در صورتی که منابع فالو آنفالوی شما آقایان باشند، نرخ جذب حتی صفر درصد خواهد بود! اما اگر تنظیمات اهداف به درستی انجام شده باشد، حدود ده درصد خواهد بود.


انتخاب منبع مناسب برای خرید فالوور چقدر مهم است؟

قطعا مهم‌ترین مرحله برای جذب دنبال کننده این است که یک سایت خوب برای افزایش فالوور انتخاب کنیم  تا حساب‌های اضافه شده به پیجتان واقعی و فعال باشند. برای مثال دیجی فالوور را می‌توان یکی از معتبر‌ترین وبسایت‌ها در زمینه خرید فالوور دانست که مدت هاست به کسب و کارهای اینستاگرامی کمک می‌کند تا سریع‌تر رشد کنند و گسترش یابند.


تارگتینگ یا انتخاب اهداف در هنگام خرید فالوور، چقدر مهم است؟

کل فرایند خرید فالوور با کیفیت واقعی وابسته به انتخاب اهداف صحیح است.بعد از انتخاب اهداف توسط شما، فالوور ها، لایک کننده ها و کامنت گذارنده های آن اهداف، فالو می شوند تا فالوور های هدفمندی جذب کنید.

در بازدیدیار می توانید، بر اساس سه نوع هدف، یعنی پیج اینستاگرام، لوکیشن یا موقعیت مکانی و هشتگ، اهداف خود را به طور نامحدود تعیین کنید.برای مثال،

 اگر یک مدل آقا هستید و میخواهید دیده شوید، پیج های اینستاگرامی که مدل آقا هستند را پیدا کنید و به عنوان پیج های هدف تعیین کنید.همچنین هشتگ هایی مشابه #مدل ، #پسر #جذاب #پسر_جذاب و... را به عنوان هشتگ های هدف تعیین کنید.

اگر خدمات کاشت ناخن انجام می دهید، پیج مدل های آقا پیج های مناسبی هستند.چون مدل های آقا، بیشتر فالوور های خانم دارند و مشتریان شما خانم هستند.پیج های معروف مرتبط با آشپزی، دکوراسیون، آرایش و هشتگ های مرتبط با این موارد نیز، اهداف مناسبی هستند تا بازدهی شما را افزایش دهند.

اگر یک کسب و کار اینترنتی هستید، پیج های رقبای شما و هشتگ های توصیف کننده کسب و کار شما، بهترین اهداف هستند.


خرید بازدید سایت به صورت مستقیم و تاثیر آن در رتبه گوگل کل دامنه


آیا می توان اهداف را مبتنی بر موقعیت مکانی تعیین کرد؟

بله! شما می توانید علاوه بر پیج و هشتگ، اهداف لوکیشن را مشخص کنید که کاربران فالوبک دهنده از فالو کردن های شما، کاربرانی باشند که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند یا به نحوی فعال هستند.در این صورت، فقط اهداف محلی مورد نظر شما تارگت می شوند.برای مثال، اگر کار کاشت ناخن در محدوده پیروزی تهران انجام می دهید، با انتخاب اهداف صحیح، خانم های ساکن پیروزی یا دارای تردد در پیروزی، که مشتری احتمالی شما هستند، شما را فالو می کنند.


ویژگی های سیستم خرید فالوور طبیعی بازدیدیار
تعیین محدودیت روزانه فالو آنفالو


تعیین دقیق اهداف بر حسب پیج، هشتگ و لوکیشن


تنظیم محدودیت ساعتی فالو آنفالو


امکان تعیین هدف بر حسب موقعیت مکانی


ایمن از بلاک شدن پیج در صورت اعمال تنظیمات صحیح


حفظ امنیت کامل پیج و حفظ Two Step Verification


نرخ جذب بالا و جذب طرفدار یا مشتری واقعی