سولات متداول

سوالات متداول مرتبط با IP:

چقدر از بازدید ها واقعی هستند؟آیا همه آنها ربات هستند و بدون مرورگر وارد می شوند؟

بازدید ها کاملا طبیعی و واقعی و با IP های معتبر کاربران ایرانی از ISP های مختلف هستند و تنها تفاوت آنها با بازدیدی که توسط انسان انجام می شود این است که انسانی پشت کامپیوتر یا موبایل نیست ولی تمام رفتار های انسان را دارد.یعنی مرورگر را باز می کند و روی لینک ها کلیک می کندو مثل یک انسان با دستگاه خود کار می کند. تمامی بازدیدهای ارسالی از سمت ما مورد قبول گوگل بوده و قابل نمایش در سرچ کنسول میباشد.
در خصوص IP: هر بازدید با یک IP معتبر ایرانی و با پلتفرم های مختلف(دسکتاپ، موبایل، تبلت) و با ورژن های متفاوت و مرور های مختلف ارسال میشود.
آیا بازدید ها، از آی پی های ایرانی ارسال می شود؟

بله تمام بازدید ها به جز بازدید های سرویس ورودی های Social Media از IP های واقعی ایرانی ارسال می شود.
آیا IP ها محدوده خاصی دارند یا از ISP یکسانی هستند؟

خیر.آی پی ها محدوده خاصی ندارند.محدوده آنها محدوده آی پی های کشور ایران است و از همه ISP های ایران هستند.

سوالات متداول مرتبط با Bounce Rate:

Bounce Rate یا نرخ دفع کاربران در بازدید های سرویس بازدیدیار چقدر است؟

در پنل بازدیدیار می توانید تنظیم کنید که هر بازدید تا چند سطح روی لینک های داخلی کلیک کند و در کل سایت، چه مدتی باقی بماند.یعنی تعیین تعداد PageView و Time On Site که تعیین کننده درصد Bounce Rate است توسط شما انجام می شود.
برای جلوگیری از افزایش Bounce Rate ، فقط تنظیم عدد ماندگاری کافی است؟

خیر! Bounce Rate ارتباط مستقیمی با Page View یا همان کلیک روی لینک داخلی دارد.اگر کاربر وارد سایت شما شود و همانجا بماند ولی روی هیچ لینک داخلی کلیک نکند و صفحه را ببندد، Bounce Rate صد در صد محسوب می شود و اگر اکثر کاربران و بازدید های شما به همین شکل، رفتار کنند، به شدت برای سایت شما مضر است.
چطور تنظیم کنیم که Bounce Rate بالا نرود؟

تعداد کلیک روی لینک داخلی، اثر مستقیمی در بونس ریت دارد.اگر کاربر وارد صفحه ای از سایت شما شود و حتی مدت زیادی بماند ولی روی لینک داخلی کلیک نکند و صفحه دیگری از سایت شما را نبیند، بونس ریت بالای 90 درصد حاصل می شود.برای جلوگیری از این اتفاق، حتما باید کلیک روی لینک داخلی تعریف نمایید و از تنظیم عدد صفر برای کلیک روی لینک داخلی، خودداری نمایید.
بهترین تنظیم برای ماندگاری و کلیک روی لینک داخلی چقدر است؟

حداقل 2 کلیک روی لینک داخلی داشته باشید و همچنین پیشنهاد می شود، حداقل ماندگاری شما بین 30 تا 180 ثانیه باشد.اگر Time on Site و Page View فعلی سایت شما بیش از این مقادیر است، به اندازه مقادیر فعلی یا بیشتر از آن، اقدام به خرید سرویس نمایید.

سوالات متداول مرتبط با Search Console و Google Analytics:

آیا ورودی های گوگل، از طریق سرچ کنسول (وب مستر تولز) قابل مشاهده است؟

بله، تمام ورودی های گوگلی که با کلمات کلیدی مورد نظرتان خریداری می کنید، علاوه بر Google Analytics ، از طریق Search Console هم قابل مشاهده است.شما در سرچ کنسول گوگل، می توانید افزایش تعداد Impression و Click خود و کلمات کلیدی جستجو شده و کلیک شده را مشاهده نمایید.اما توجه داشته باشید، سرچ کنسول بین 2 تا 5 روز دیرتر به روز می شود.یعنی ورودی های گوگل امروز شما در بهترین حالت دوروز دیگر و در بدترین حالت، 5 روز دیگر، در سرچ کنسول، قابل مشاهده است.این موضوع ارتباطی به بازدیدیار ندارد.سرچ کنسول بر خلاف گوگل آنالیتیکس، اطلاعات را با تاخیر نمایش می دهد.
من دیروز سفارش ورودی گوگل (Organic Search) داشتم ولی هنوز در سرچ کنسول من (Webmaster Tools) اثری از بازدید ها نیست.چرا؟

گوگل سرچ کنسول، با تاخیر دو روزه، Update می شود.یعنی همیشه اطلاعات تا دو روز قبل در سرچ کنسول قابل نمایش است.اما گوگل آنالیتیکس و گزارش داخلی پنل، با هربار Refresh صفحه ، Update می شود. بعضی مواقع گوگل سرچ کنسول، حتی با تاخیر بیش از 2 روز، اطلاعات را نشان می دهد.کافیست در سرچ کنسول بررسی کنید که آخرین روزی که برای آن، Data و گزارش وجود دارد چه روزی است.
همچنین اطمینان حاصل کنید که دقیقا در حال مشاهده نسخه اصلی سایت روی www یا بدون www یا با https یا با http در سرچ کنسول هستید.

سوالات متداول مرتبط با User Agents:

بازدید ها از چه مرورگر ها و سیستم عامل هایی انجام می شود؟

تمام بازدید ها از مرورگر های مختلف و سیستم عامل های مختلف و دستگاه های مختلف و اندازه صفحه نمایش های مختلف ارسال می شود و درصد هر کدام دقیقا مطابق با درصد استفاده آنها در ایران است که از طریق سایت StatCounter می توانید مشاهده نمایید. درباره اینکه چند درصد از موبایل و چند درصد از دسکتاپ وارد می شوند، در داخل پنل کاربری هنگام ثبت سفارش، قابل تنظیم است.

سوالات متداول مرتبط با سیگنال های برند:

سیگنال های برند چه مواردی هستند؟

سیگنال های برند، بازدید های مستقیم وب سایت شما (Direct Traffic) ، جستجوی نام برند شما در گوگل و جستجوی کلمات کلیدی + برند شما در گوگل هستند.
نمونه جستجوی نام برند در گوگل : بازدیدیار
نمونه جستجوی کلمه کلیدی + برند در گوگل : افزایش ترافیک بازدید یار
ایجاد سیگنال های برند چه کاربردی دارد؟

سیگنال های برند، فاکتور های بسیار موثر و دارای وزن زیاد در الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند و هرروز مهمتر می شوند.تمام بک لینک های شما و محتوای شما، با سیگنال های برند، معنی پیدا می کند و قدرتمند و موثر می شود.

سوالات متداول مرتبط با تأثیر بازدید ها در گوگل:

آیا صرفا با خرید بازدید، به رتبه دلخواه می رسیم؟

خیر! بازدید تنها بخشی از فاکتور های سنگین وزن رتبه بندی است به شرطی که طبیعی باشد.طبیعی یعنی مشابه همان بازدیدهایی حاصل شود که از تبلیغ در تلویزیون به دست آمده است.توسط بازدیدیار، تمام فاکتور های طبیعی، لحاظ شده است.شاخص های طبیعی بودن بازدید، شامل طبیعی بودن User Agent ها، تنوع ISP های داخل ایران، IP های معتبر داخل ایران، بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor ها و نمایش در گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول است.بخشی از طبیعی بودن نیز مرتبط با نحوه سفارش شماست.صرفا خرید ورودی گوگل با کلمه کلیدی، طبیعی نیست و باید سیگنال های برند را برای خود ایجاد نمایید.
در چه صورتی، بازدید ها بی اثر می شود؟

اگر On-Page درستی نداشته باشید و اصول تفکیک صفحات به ازای هر کیورد را رعایت نکرده باشید، تاثیر چندانی در نتایج گوگل نخواهید داشت.تنها تاثیر در این حالت، ظاهر شدن نام برند شما در پیشنهاد های جستجوی گوگل است که در سوال قبل، شرح داده شد.
آیا امکان دارد، سرویس های من در بازدیدیار، بازدهی نداشته باشد؟

بازدیدیار صرفا یک مکمل برای سئو و جذب مشتری برای شماست.قطعا شما باید محتوای مناسب و کافی داشته باشید و در عین حال، رضایت کاربر را حفظ کنید و اصول On-Page SEO خود را رعایت کنید و برای Off-Page و لینک بیلدینگ وب سایت خود اقدام کنید.خدمات بازدیدیار صرفا بخش مهمی از Off-Page SEO یعنی ایجاد سیگنال های برند برای شماست و باعث کاهش هزینه های SEO شما می شود.در حالت عادی برای اینکه گوگل با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت شما، برند شما را در کادر جستجوی گوگل پیشنهاد دهد و یا ترافیک مستقیم دریافت کنید و نام برند شما به تنهایی در گوگل جستجو شود، باید ماهانه چند ده و چند صد میلیون تومان هزینه کنید! اما توسط بازدیدیار، بدون صرف این هزینه ها، می توانید این نتایج را برای خود به وجود آورید و در نتیجه، مشتریان حقیقی خود را چند برابر کنید.
آیا ممکن است بعد از سفارش از بازدیدیار در گوگل پنالتی شوم؟

خیر! بازدید بر خلاف بک لینک های اسپم، باعث پنالتی نمی شود.بلکه در صورت Fake بودن، تنها اثر آن در رتبه بندی از بین می رود و البته اگر Fake تشخیص داده شود از ابتدا اثر نخواهد کرد.البته میزان اثر بازدید ها، کاملا بستگی به میزان رقابت کلمات کلیدی شما و رعایت سایر فاکتور های SEO در وب سایت شما نیز دارد.

سوالات متداول مرتبط با نحوه کار و امکانات بازدیدیار:

در سفارش ورودی گوگل (Organic) اگر 10 کلمه کلیدی و لینک تعریف کنیم، آیا بازدید ها به شکل مساوی بین این 10 کلمه کلیدی تقسیم می شوند؟

بازدید ها به صورت تصادفی هر بار روی یکی از کلمات کلیدی و لینک مرتبط با آن انجام می شود.در این حالت، تا زمان اتمام سفارش، تقریبا به طور یکسان، روی همه کلمات کلیدی و لینک مرتبطشان کلیک می شود.
من سرویس کلیک روی بک لینک خریداری کردم و 5 عدد بک لینک تعریف کردم.آیا روی هر 5 تای آنها به طور مساوی کلیک می شود؟
مانند بازدید های ورودی گوگل، به صورت تصادفی هر بار یکی از صفحاتی که بک لینک شما در آن وجود دارد کلیک می شود و روی یکی از لینک های دامنه شما که در آن صفحه وجودد دارد کلیک می شود.
من سقف تعداد روزانه و کلمات کلیدی یا لینک های سفارش در حال اجرا رو ویرایش کردم.چقدر طول میکشد که تغییرات اعمال شده من در بازدید ها لحاظ شود؟

در همان روز اعمال خواهد شد اما نه بصورت کامل و برای مشاهده نتیجه کامل حداکثر 24 ساعت.
آیا بازدید های ورودی گوگل (Organic Search) روی تبلیغات گوگل (Adwords) کلیک می کنند؟

خیر.فقط روی نتایج طبیعی یعنی Organic Result در نتایج کلیک می کنند.
کلیک روی لینک داخلی یعنی چه؟

یعنی هر بار که بازدیدی برای شما انجام می شود، روی لینک های داخلی شما هم کلیک می شود.تعداد کلیک روی لینک داخلی در حقیقت همان سطح وارد شدن کاربر به سایت است. اگر تعداد کلیک روی لینک داخلی را 2 تعریف کرده باشید ، پس از ورود به صفحه شما، روی یکی از لینک های داخلی شما به صورت تصادفی کلیک می شود و سپس در آن صفحه مجددا روی یکی از لینک های داخلی شما کلیک می شود.
آیا روی لینک ما در ریپورتاژ ها کلیک می شود؟

بله برای این کار از سرویس ورودی ارجاعی یا Referral استفاده نمایید.
بازدید ارجاعی (Referral Traffic) چیست و چه کاربردی دارد؟

بازدید ارجاعی، همان کلیک روی بک لینک های شماست.یعنی بازدید هایی که از طریق وب سایت های دیگر، به سمت شما توسط لینک شما انجام می شود.وقتی کاربر، روی لینک شما که در وب سایت دیگری است، کلیک می کند و وارد وب سایت شما می شود، یک بازدید ارجاعی محسوب می شود.