افزایش بازدید سایت به همراه کلیک روی لینک داخلی


افزایش بازدید سایت با بازدیدیار

افزایش ورودی های مستقیم سایت

روشی مناسب برای بهبود رتبه الکسا و افزایش اعتبار در گوگل با حفظ تمام فاکتور های رضایت کاربر

یکی از روش های موثر که به طور مستقیم در رتبه وب سایت شما در نتایج گوگل موثر است و به در نتیجه باعث افزایش ورودی گوگل برای سایت شما به صورت کاملا طبیعی می شود، بازدید مستقیم وب سایت شماست.بازدید مستقیم سایت شما، نشان دهنده میزان برند بودن و شناخته بودن وب سایت شماست و یکی از شاخص های برجسته و پر وزن در سطح کل دامنه شماست.به این صورت که هر چقدر بازدید مستقیم طبیعی شما با نرخ دفع کاربر پایین و مناسب به همراه کلیک روی لینک های داخلی ، Page View و بازگشت کاربران (کاربران وفادار) ، بیشتر باشد، سایت شما دارای اعتباری بیشتری نزد گوگل می شود زیرا گوگل از این طریق متوجه می شود که شما بجز موتور جستجو و تبلیغات کلیکی، نزد اذهان عمومی، شناخته شده هستید.


شاید بپرسید شما چندین کلمه کلیدی در چندین صفحه مختلف دارید.پس در این صورت کدام صفحه شما باید ورودی مستقیم بگیرد؟

منظور ما از ورودی مستقیم، صفحه نخست شماست. چون در حالت طبیعی، کسی آدرس صفحات شما را حفظ نمیکند. بلکه ادرس سایت شما را می داند که اسم دامنه شماست. لذا برعکس، ایجاد بازدید مستقیم روی صفحات داخلی، اتفاق طبیعی نیست و کاربر باید ابتدا از صفحه نخست وارد شود و سپس از منو و لینک های داخلی شما به صفحات دیگر شما راه پیدا کند که سیستم بازدید یار این قابلیت را دارد که شما بتوانید مشخص کنید هر کاربر چه مدتی در صفحه باقی بماند و روی لینک های داخلی سایت شما تا چندین سطح کلیک کند.


بازدید مستقیم از سایت یا همان Direct Traffic شما چه تأثیری در جذب مشتری و افزایش درامد شما دارد؟واقعا صرفا یک عدد و آمار و ارقام مرتبط با بازدید شما، به جز جنبه نمایشی چه سودی دارد؟
خبر خوب این است که افزایش بازدید مستقیم وب سایت به شرط حفظ رضایت کاربر، تاثیر زیادی در رتبه گوگل تک تک صفحات سایت دارد و یکی از سیگنال های قوی رتبه بندی گوگل است که این این فاکتور هم توسط تیم بازدیدیار تست شده است و هم شرکت های تحقیقاتی و مشاوره جهانی در حوزه سئو مثل Semrush تأیید کرده اند. به این صورت که گوگل متوجه می شود این سایت، شناخته شده است که این مقدار بازدید کننده مستقیم دارد.طبیعتا سایتی که روزانه بازدیدکننده مستقیم دارد و کاربران زیادی با روزانه با تایپ آدرس سایت وارد آن می شوند، سایتی است که در حوزه خودش مشهور است و هرچقدر این بازدید ها بیشتر باشد طبیعتا شهرت بیشتری دارد.

افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم و تاثیر آن در رتبه گوگل کل دامنه


آیا گوگل می تواند متوجه تعداد بازدید های مستقیم ما شود؟
بله! همانطور که الکسا بدون هیچ آمارگیری روی سایت شما، ترافیک شما را متوجه می شود و حتی سطح رضایت کاربر، کلیک های داخلی یا همان Page View و Bounce Rate و میزان ماندگاری کاربران در سایت شما را تا حدودی متوجه می شود، گوگل هم می تواند بازدید ها و سطح رضایت کاربران سایت شما را تشخیص دهد. این کار از طریق ارتباط با Service Provider های جهانی انجام می شود و میزان Request ها به هر سایت از طریق آنها، قابل رصد است که کاربران معمولی به جز سایت های خود توسط آمارگیر ها، به چنین اطلاعاتی از سایت های دیگر دسترسی ندارند.

آیا دریافت ترافیک مستقیم به شکل طبیعی با برندسازی پرهزینه یا خرید آن، به تنهایی موثر است؟
خیر! اگر بازدید مستقیمی که برای صفحه نخست وب سایت خود خریداری می کنید یا توسط تبلیغات گسترده ای که کردید و باعث شهرت شما شده، برای شما ایجاد شده، باید شروط زیر را دار باشد تا در رتبه گوگل تک تک صفحات شما موثر واقع شود.البته در هر صورت روی رتبه الکسای شما تاثیر گذار است.
1- رضایت کاربر حفظ شود.یعنی ماندگاری کافی روی کل وب سایت شما توسط کاربر وجود داشته باشد و همینطور روی صفحات داخلی کلیک شود و صرفا اینطور نباشد که زمان ماندگاری در صفحه زیاد باشد
2- بازدید بازگشتی داشته باشید.یعنی همه کاربران همیشه New Visitor نباشند.بلکه در ابتدا 10 درصد و بعد از گذشت مدتی تا 50 درصد Returning Visitor باشند.
3- همزمان با ورودی گوگل با جستجوی برند شما باشد.طبیعتا وقتی کاربران زیادی شما را میشناند که مستقیما وارد سایت شما می شوند، عده زیادی هم نام برند شما را در گوگل جستجو می کنند و وارد سایت شما می شوند.پس بهتر است همزمان با بازدید مستقیم، افزایش ورودی گوگل با جستجوی برندتان داشته باشید.
4- محتوای کافی برای هر صفحه از سایتتان داشته باشید و علاوه بر فاکتور های On-Page و رعایت اصل تفکیک صفحات به ازای هر Keyword، سایر فاکتور های Off-Page را در سایت خود پیاده کنید.(آموزش لینک بیلدینگ در این لینک)


برای افزایش بازدید مستقیم، ابتدا در بازدیدیار، ثبت نام کنید و سپس از طریق پنل کاربری اقدام به خرید بازدید مستقیم نمایید.

ویژگی های پلان افزایش بازدید سایت
تعیین مدت زمان بازدید
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 120 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
امکان وجود دارد که هر کاربر از بیش از یک صفحه از سایت شما بازدید به عمل آورد. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد ، باعث بهبود رتبه الکسا شده و در جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از زیرصفحه را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.
تنظیم محدودیت روزانه(Drip Feed)
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.
بازدید با IP ایران
بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود.
انتخاب پلتفرم دلخواه
شما می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.
شاهکار بازید یار
بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor
شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.