افزایش ورودی رفرال Referral و کلیک روی بک لینک ها

افزایش ورودی Referral و کلیک روی بک لینک های شما

روشی مناسب برای افزایش تأثیر بک لینک ها و طبیعی سازی آن ها

بازدید های رفرال یا همان بازدید های ارجاعی، بازدید هایی هستند که توسط کاربران اینترنت، از طریق یک وب سایت دیگر، وارد سایت شما شده اند.برای مثال وقتی روی بنر و تبلیغ شما که در سایت دیگری قرار دادید، کلیک می شود، یک ورودی ارجاعی یا رفرال محسوب می شود. بیشترین کاربرد و مزیت ورودی های رفرال، هنگامی است که روی بک لینک های شما کلیک می شود.

وقتی روی بک لینک های شما کلیک می شود، گوگل متوجه طبیعی بودن بک لینک می شود و در نتیجه بک لینک های شما به شکل مثبتی موثر واقع می شود. البته شاخص های زیادی برای تاثیر گذاری هر بک لینک وجود دارد.اما امروزه با آخرین اپدیت های گوگل، میزان کلیکی که روی بک لینک می شود، یکی از برجسته ترین شاخص هایی است که گوگل در اعتبار یک بک لینک، محاسبه می کند.
در نتیجه شما با خرید سرویس ورودی رفرال، می توانید تاثیر لینک سازی های خود را چند برابر کنید و بهترین نتیجه را از زحمات و هزینه هایی که برای لینک سازی وب سایت خود کردید، به دست آورید.

ویژگی های پلان بازدید های ارجاعی
تعیین مدت زمان بازدید
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 120 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
شما می توانید مشخص کنید که بعد از کلیک روی بک لینک های شما، کاربر در داخل وب سایت شما، روی چه لینک هایی کلیک کند.این موضوع، علاوه بر ضریب دادن به تاثیر بک لینک های شما، نشان دهنده رضایت کاربر شما و رضایت کاربری که روی بک لینک های شما کلیک کرده است می شود و در نتیجه در بهبود رتبه کل دامنه شما موثر است.
تنظیم محدودیت روزانه
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید و به شکل غیر مستقیم، موجب افزایش ورودی گوگل شما می شود.
بازدید با آی پی های ایران
بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود.
انتخاب پلتفرم دلخواه
شما می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.
شاهکار بازید یار
بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor
شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.