افزایش بازدید های بازگشتی - Returning Visitors


افزایش بازدید های بازگشتی

بازدید های بازگشتی، بازدید های طبیعی با bounce rate پایین و کاربران وفادار!

بازدید کننده های بازگشتی، بازدید کننده هایی هستند که قبلا از سایت شما بازدید کرده اند.این بازدید ها از هر کانالی که بوده باشند(ورودی گوگل، شبکه های اجتماعی، ورودی مستقیم یا بک لینک ها) مجددا به سایت بازمی گردند و بازدید می کنند.Returning Visitors از شاخص های مخفی و مهم رضایت کاربر است که می توان گفت، هم جزئی از شاخص های رضایت کاربر در الگوریتم گوگل و موتورهای جستجوست و هم جزئی از شاخص های Off Page محسوب می شود.


Returning Visitor ها نقش اساسی در تعیین کیفیت سایت از نظر محبوبیت برند هم در اذهان عمومی هم در موتور جستجو دارد! سایتی که قدرت زیادی دارد و هر آدرسی از صفحات آن سریعا به رتبه های اول گوگل با کلمات کلیدی مربوطه ظاهر می شود، قطعا یکی از پارامتر های آن، داشتن بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار است.بازدید کنندگان وفادار یا بازگشتی، سیگنال بسیار واضحی برای تشخیض رضایت کاربران آن سایت است! که البته شما فقط وب سایت خود را در گوگل آنالیتیکس می توانید بررسی کنید و امکان بررسی درصد بازدید های بازگشتی برای سایت دیگران وجود ندارد!

برای خرید بازدید های بازگشتی، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
ویژگی های پلان بازدید های بازگشتی
تعیین مدت زمان بازدید 
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 120 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
شما می توانید مشخص کنید که بعد از کلیک روی لینک های شما در نتایج گوگل(SERP)، کاربر در داخل وب سایت شما، روی چه لینک هایی کلیک کند.این موضوع، علاوه بر ضریب دادن به قدرت برند شما در گوگل، نشان دهنده رضایت کاربر شما و رضایت کاربری که روی بک لینک های شما کلیک کرده است می شود و در نتیجه در بهبود رتبه کل دامنه شما موثر است.
تنظیم محدودیت روزانه
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید بازگشتی انجام شود.در نظر داشته باشید، خرید سرویس بازدید های بازگشتی، مستلزم خرید بازدید از سایر پلان هاست.زیرا کاربر قبلا باید به صورت New Visitor یا کاربر جدید، از سایت بازدید کرده باشد که با بازدید های بعدی، تبدیل به بازدید کننده بازگشتی یا Returning Visitor شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و به سایت شما باز می گردد و سایر شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.


دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: