افزایش بازدید های بازگشتی - Returning Visitors


افزایش بازدید های بازگشتی

بازدید های بازگشتی، بازدید های طبیعی با bounce rate پایین و کاربران وفادار!

بازدید کننده های بازگشتی، بازدید کننده هایی هستند که قبلا از سایت شما بازدید کرده اند.این بازدید ها از هر کانالی که بوده باشند(ورودی گوگل، شبکه های اجتماعی، ورودی مستقیم یا بک لینک ها) مجددا به سایت بازمی گردند و بازدید می کنند.Returning Visitors از شاخص های مخفی و مهم رضایت کاربر است که می توان گفت، هم جزئی از شاخص های رضایت کاربر در الگوریتم گوگل و موتورهای جستجوست و هم جزئی از شاخص های Off Page محسوب می شود.


Returning Visitor ها نقش اساسی در تعیین کیفیت سایت از نظر محبوبیت برند هم در اذهان عمومی هم در موتور جستجو دارد! سایتی که قدرت زیادی دارد و هر آدرسی از صفحات آن سریعا به رتبه های اول گوگل با کلمات کلیدی مربوطه ظاهر می شود، قطعا یکی از پارامتر های آن، داشتن بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار است.بازدید کنندگان وفادار یا بازگشتی، سیگنال بسیار واضحی برای تشخیض رضایت کاربران آن سایت است! که البته شما فقط وب سایت خود را در گوگل آنالیتیکس می توانید بررسی کنید و امکان بررسی درصد بازدید های بازگشتی برای سایت دیگران وجود ندارد!

برای خرید بازدید های بازگشتی، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
تعیین مدت زمان بازدید

شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه.

تعیین تعداد کلیک روی لینک داخلی

وقتی کاربر وارد صفحه ای از سایت شما کلیک می کند، طبیعی است که بعد مشاهده صفحه، روی لینک داخلی از سایت شما کلیک کند و در سایت شما گردش کند.کلیک روی لینک داخلی همان Page View است که باعث کاهش و بهبود نرخ دفع یعنی Bounce Rate می شود

تنظیم محدودیت روزانه (Drip Feed)

شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.

بازدید با IP ایران

تمامی بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود (غیراز بازدیدهای سوشال نتورک).

کاهش Bounce Rate

وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.

تعیین درصد موبایل و دسکتاپ

شما می توانید مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.

بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor

شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است و از شاخص های مهم طبیعی بودن بازدید هاست.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: