افزایش بازدید و ورودی گوگل

افزایش بازدید گوگل با بازدیدیار

افزایش ورودی از گوگل و موتور های جستجو کاملا طبیعی

بازدید گوگل سایت خود را با کلمه کلیدی دلخواه افزایش دهید

هر صاحب کسب و کار آنلاین و وب مستری دوست دارد که ورودی گوگل زیادی داشته باشد.ورودی های گوگل با کلمات کلیدی دلخواه که منجر به جذب مشتری و کلا درآمدزایی می شود.

اما وقتی این ورودی ها ، خرید نکنند، این افزایش بازدید گوگل چه فایده ای دارد؟ فایده آن این است که شما توسط ورودی های گوگل می توانید، رتبه فعلی خود را در کلمات کلیدی به شکل چشم گیری افزایش دهید و نرخ کلیک خود را به شکل کاملا طبیعی بالا ببرید. برای مثال اگر در ده صفحه اول گوگل نیستید، به صفحات اول گوگل راه پیدا می کنید. اگر لینک های اخر صفحه اول هستید، به لینک های اول صفحه یک دسترسی پیدا می کنید. اما این کار مستلزم مشاوره درباره کلمات کلیدی انتخابی شما و صفحات شماست که تیم بازدید یار می تواند در این موضوع شما را یاری کند. پیشنهاد می کنیم حتما ویدئوی زیر رو ببینید:

حالا که ویدئو رو مشاهده کردید(متن ویدئو هم در این لینک ببینید)، کمی تخصصی تر به موضوع بپردازیم!

چند شرط اصلی وجود دارد تا این بازدید های گوگلی موثر واقع شوند

1- شما باید بتونید این بازدید ها رو در گوگل سرچ کنسول خودتون ببینید که در بازدیدیار این اتفاق می افته.ورودی گوگلی که گوگل، بازدید طبیعی حساب نکرده باشه، توی سرچ کنسول (Google Webmaster Tools یا Search Console) شما نمیفته.ولی توی امارگیر ها و گوگل آنالایتیکس شما ، یک بازدید ارگانیک محسوب میشه.
2- اصل رضایت کاربر حفظ بشه.ورودی گوگلی که کاربر بعد از ورود به صفحه شما، صرفا چند دقیقه در صفحه شما بمونه هیچ فایده ای نداره و گاها مضر هم هست.کاربر باید حتما روی لینک داخلی از اون صفحه کلیک کنه.خیلی ها به اشتباه فکر می کنند همینکه کاربر بلافاصله صفحه رو نبنده کفایت می کنه.در حالی که مهم تر از هر چیزی اینه که روی لینک داخلی شما کلیک بشه.در حقیقت صفحه ای که کاربر از طریق گوگل میشه، آخرین صفحه ای از سایت شما نباشه که کاربر باز می کنه
3- بازدید ها از IP های مختلف و همینطور سرویس دهنده های اینترنت مختلف و دستگاه ها و مرورگر ها و صفحه نمایش ها و سیستم عامل های مختلف باشه و عمدتا از کشور همون وب سایت هدف باشه که تمام این ویژگی ها در بازدیدیار لحاظ شده.
4- صرفا به خرید بازدید گوگل و کلیک روی بک لینک ها و در کل افزایش بازدید سایت اکتفا نکنید.شما باید علاوه بر اینکه به محتوای صفحات سایتتون و رضایت کاربر اهمیت می دید، سایر فرایند های بهینه سازی رو هم مثل برندینگ یا لینک بیلدینگ دنبال کنید که آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای روز و Off Page SEO رو می تونید از طریق این لینک دنبال کنید.
5- اصل مهم تفکیک صفحات به ازای هر کیورد رو باید رعایت کرده باشید.یعنی Landing Page های شما باید به درستی ایجاد و تفکیک شده باشن.آموزش تفکیک صفحات به ازای هر کلمه کلیدی رو در این لینک ببینید.

برای افزایش بازدید گوگل، ابتدا در بازدیدیار، ثبت نام کنید و سپس از طریق پنل کاربری اقدام به خرید بازدید Organic نمایید.

ویژگی های پکیج های افزایش ورودی از گوگل
تعیین مدت زمان بازدید
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 120 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
شما می توانید مشخص کنید که بعد از کلیک روی لینک های شما در نتایج گوگل(SERP)، کاربر در داخل وب سایت شما، روی چه لینک هایی کلیک کند.این موضوع، علاوه بر ضریب دادن به قدرت برند شما در گوگل، نشان دهنده رضایت کاربر شما و رضایت کاربری که روی بک لینک های شما کلیک کرده است می شود و در نتیجه در بهبود رتبه کل دامنه شما موثر است.
تنظیم محدودیت روزانه
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، ورودی از گوگل انجام شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و در کنار افزایش ورودی گوگل شما، همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید که این موضوع برای گوگل بسیار مهم است.
بازدید با آی پی های ایران
بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود.
انتخاب پلتفرم دلخواه
شما می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.
بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor
شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.ورودی های گوگلی که بعد از مدتی دوباره از همان کامپیوتر قبلی باز می گردند.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.