افزایش از شبکه های اجتماعی یا Social Network ها


افزایش ورودی سوشال Social Networks

ورودی شبکه های اجتماعی خود را جهت بهبود رتبه افزایش دهید

ورودی های Social همان بازدید هایی هستند که از سمت شبکه های اجتماعی به سایت شما سرازیر می شوند.ورودی های سوشال در حقیقیت نوعی از ورودی های رفرال هستند. سیگنال های شبکه های اجتماعی و میزان طرفداران شما در شبکه های اجتماعی(تلگرام شبکه اجتماعی نیست.پیام رسان است)، بخشی از شاخص های موثر Off Page در رتبه بندی سایت شما در گوگل و موتور های جستجو هستند.

حال وقتی شما به صورت طبیعی از سمت سوشیال نتورک ها، بازدید دریافت می کنید، گوگل متوجه می شود که شما در شبکه های اجتماعی محبوب هستید و صفحات سوشیال نتورک های شما یا صفحاتی از شبکه های اجتماعی که لینک شما در آنها وجود دارد، نزد کاربران محبوب است.در نتیجه، شما بخش مهمی از فاکتور های رتبه بندی گوگل را به راحتی به دست می آورید.

برای این منظور، می توانید از خدمات ورودی Social بازدیدیار استفاده نمایید.

برای ثبت سفارش ورودی از شبکه های اجتماعی، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش بازدید از شبکه های اجتماعی اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟
تعیین مدت زمان بازدید

شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه.

تعیین تعداد کلیک روی لینک داخلی

وقتی کاربر وارد صفحه ای از سایت شما کلیک می کند، طبیعی است که بعد مشاهده صفحه، روی لینک داخلی از سایت شما کلیک کند و در سایت شما گردش کند.کلیک روی لینک داخلی همان Page View است که باعث کاهش و بهبود نرخ دفع یعنی Bounce Rate می شود

تنظیم محدودیت روزانه (Drip Feed)

شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، بازدید انجام شود.

بازدید با IP ایران

تمامی بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود (غیراز بازدیدهای سوشال نتورک).

کاهش Bounce Rate

وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.

تعیین درصد موبایل و دسکتاپ

شما می توانید مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.

بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor

شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است و از شاخص های مهم طبیعی بودن بازدید هاست.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.دیدگاه خود را بنویسید:

محسن: 1398/01/25پاسخ
آیا میشه روی لینک توییتر هم کلیک کرد؟
علی: 1398/01/25پاسخ
بله میشه
محمد: 1398/02/30پاسخ
آیا میشه روی لینک توییتر هم کلیک کرد؟
بله میشه
نام:
پست الکترونیک:
متن: