افزایش از شبکه های اجتماعی یا Social Network ها

افزایش ورودی از Social Networks

ورودی شبکه های اجتماعی خود را جهت بهبود رتبه افزایش دهید

ورودی های Social همان بازدید هایی هستند که از سمت شبکه های اجتماعی به سایت شما سرازیر می شوند.ورودی های سوشال در حقیقیت نوعی از ورودی های رفرال هستند. سیگنال های شبکه های اجتماعی و میزان طرفداران شما در شبکه های اجتماعی(تلگرام شبکه اجتماعی نیست.پیام رسان است)، بخشی از شاخص های موثر Off Page در رتبه بندی سایت شما در گوگل و موتور های جستجو هستند.

حال وقتی شما به صورت طبیعی از سمت شبکه های اجتماعی، بازدید دریافت می کنید، گوگل متوجه می شود که شما در شبکه های اجتماعی محبوب هستید و شبکه های اجتماعی شما یا صفحاتی از شبکه های اجتماعی که لینک شما در آنها وجود دارد، نزد کاربران محبوب است.در نتیجه، شما بخش مهمی از فاکتور های رتبه بندی گوگل را به راحتی به دست می آورید.

برای این منظور، می توانید از خدمات ورودی Social بازدیدیار استفاده نمایید.

ویژگی های پلان ورودی های Social
تعیین مدت زمان بازدید
شما می توانید بازه زمانی که کاربر در صفحه شما باقی می ماند را مشخص نمایید.برای مثال بین 30 تا 120 ثانیه.
تعیین تعداد زیرصفحه
امکان وجود دارد که هر کاربر از بیش از یک صفحه از سایت شما بازدید به عمل آورد. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد ، باعث بهبود رتبه الکسا شده و در جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از زیرصفحه را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.
تنظیم محدودیت روزانه
شما می توانید به راحتی تنظیم نمایید که در هر روز، تا چه تعدادی، ورودی از موتور جستجو (گوگل) انجام شود.
کاهش Bounce Rate
وقتی کاربر از شما رضایت دارد و همه شاخص های رضایت کاربر، به صورت کاملا حرفه ای، طبیعی و دقیق، با رفتار کاربر در سایت شما اجرا می شود، نرخ دفع کاربران شما به شدت پایین می آید.
بازدید با آی پی های ایران
بازدیدها با آی پی های منحصر به فرد و ایرانی انجام می شود.
انتخاب پلتفرم دلخواه
شما می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص کنید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد.
شاهکار بازید یار
بازدید های بازگشتی یا Returning Visitor
شما می توانید، بازدید کننده های بازگشتی یا همان کاربران وفادار داشته باشید.بازدید هایی که بعد از مدتی، دوباره از همان کامپیوتر قبلا صورت گرفته است.این ویژگی شدیدا در نتایج گوگل و رتبه شما موثر است.چون علاوه بر اینکه نشان دهنده این است که وب سایت شما نزد عموم شناخته شده است، نشان دهنده رضایت کاربران شماست.