افزایش بازدید از لینک رپورتاژدر این صفحه میخواهم شما را با یکی از معیارهای بسیار مهم در طبیعی سازی لینک سازی آشنا نمایم و آن هم چیزی نیست جز افزایش بازدید از لینک رپورتاژ . اما اصلا چرا باید برای رپورتاژهای خود بازدید ریفرال تهیه نماییم و اگر تهیه نکنیم چه اتفاقی می افتد ؟

شناسایی الگوریتم گوگل در رپورتاژ ها :

امروزه گوگل پیشرفت تقریبا مناسبی کرده است و الگوریتم های پیچیده ای را برای برسی واقعی بودن و یا نبودن لینک ها ایجاد کرده است که باید با آن دست و پنجه نرم نماییم . یکی از معیارهای بسیار مهم گوگل در اعتبار دادن به لینک ها که چندین سال است مورد توجه گرفته است ، کلیک کاربران روی لینک ها میباشد . از نگاه گوگل و حتی یک انسان لینکی دارای اعتبار است که کاربران جذب آن شوند و روی آن کلیک نمایند ، بنابراین بسیار منطقی میباشد که گوگل کلیک کاربران روی لینک ها را مورد توجه قرار دهد .

البته به این نکته هم باید توجه داشت که احتمال دارد در یک رپورتاژ روی لینکی خیلی کم کلیک شود که این بسته به شرایط و در تعداد محدودی قابل قبول میباشد . بنابراین الزاما نمیتوان گفت اگر برای لینکی بازدید ریفرال گرفته نشود پس قطعا آن لینک بی اعتبار است ، اما باید قبول کرد که اعتبار لینک هایی که روی آنها کلیک میشود بسیار بیشتر از لینک هایی میباشد که روی آن کلیک نمیشود و این کاملا طبیعی و منطقی است زیرا که میزان جذب شدن کاربران را نشان میدهد .

نحوه افزایش بازدید لینک های رپورتاژ :

برای افزایش بازدید لینک های رپورتاژ میتوانیم از سرویس های بازدیدساز طبیعی استفاده نماییم به شکلی که موتورهای جستجو این بازدیدها را کاربران واقعی سایت بدانند . اما چند نکته مهم که باید به آنها توجه ویژه نماییم :

مثلا برای سایتی که 2000 بازدیدکننده در روز دارد نیایید در روز اول 3000 بازدید ریفرال خریداری نمایید ، بلکه چیزی کمتر از بازدیدکنندگان سایت بازدید ریفرال خریداری نمایید .

 • پله ای تعداد بازدیدها را کاهش دهید

همیشه وقتی پستی روی سایت ارسال میشود در روز اول بیشترین بازدیدکننده را از کاربران میگیرد و به مرور زمان از این بازدیدها کاسته میشود (زیرا قبلا دیده اند) . لذا ماهم این مورد را جهت طبیعی سازی مورد توجه قرار میدهیم و بازدیدهایمان را مرحله ای کاهش میدهیم .

 • حتما بازدیدها شاخص طبیعی داشته باشند

توجه شود که بازدیدهای ارسالی برای کلیک روی لینک رپورتاژها باید حتما شاخص طبیعی داشته باشند تا موتورهای جستجو به آنها شک نکنند و آنها را به عنوان یک کاربر به حساب بیاورند ، در ادامه به بیان برخی از این شاخص ها میپردازیم .

 • Ip متفاوت
 • Isp متفاوت
 • User agent متفاوت
 • Os متفاوت
 • سایز صفحه نمایش متفاوت
 • دستگاه متفاوت
 • منطقه متفاوت
 • ماندگاری مناسب در صفحه
 • اسکرول به پایین
 • و .....

در انتها اگر به دنبال سرویس دهنده ای مطمئن جهت افزایش بازدید از لینک رپورتاژ میباشید ما با اطمینان خدمات بازدید ریفرال بازدیدیار را به شما پیشنهاد میکنیم . ما به همراه تیمی متخصص تمامی معیارهای یک بازدید طبیعی را برای شما به وجود آورده ایم تا با خیالی راحت به پیشرفت سایت خود فکر نماییم .برای این منظور می توانید از سرویس خرید کلیک روی لینک رپورتاژ و بک لینک استفاده نمایید.

نکته مهمی که لازم میدانم ذکر نمایم این است که ما حتی بازدیدیار را روی گوگل ادسنس هم تست کرده ایم و تمام بازدیدهای ما موفق به ثبت در آن شدند ، لذا قطعا کلیک روی لینک های رپورتاژ هم طبیعی خوانده خواهد شد .
دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: