افزایش بازدید گوگل با 3 روش ایمن و سریع


افزایش بازدید گوگل به روش طبیعی یا خرید بازدید گوگل؟

در این مقاله با 3 راهکار سریع ولی ایمن افزایش بازدید گوگل به روش های کلاه سفید و کلاه خاکستری می پردازیم

با استفاده از این روش ها، به سرعت به نتایج کاملا ارگانیک با نرخ تبدیل بالا و افزایش فروش و مشتریان خود دست پیدا می کنید.

۱- افزایش بازدید گوگل با افزایش نرخ کلیک یا CTR

این روش هم به روش کلاه سفید و هم کلاه خاکستری مقدور هست.روش کلاه سفید این روش استفاده از مارک آپ ها یعنی Structured Data با تگ های review و rating هست که باعث نمایش ستاره در نتایج گوگل میشه و همچنین استفاده از سایر آیتم ها برای جذب کاربر.

برای مثال متادسکریپشن جذابی که مانع سر رفتن حوصله کاربر بشه و عنوانی که دقیقا مرتبط با خواسته کاربر هست و دغدغه کاربر هست، باعث افزایش نرخ CTR میشه.

روش کلاه خاکستری افزایش CTR ، استفاده از سیستم های بازدید طبیعی مثل بازدیدیار هست.باید مواظب باشید که طبیعی عمل کنید.خود بازدیدیار تمام فاکتور های طبیعی رو داره ولی نحوه سفارش شما مهم هست.برای مثال اگر موضوع شما ۱۰ هزار Impression داره شما نباید سفارش ۲۰ هزارتایی افزایش بازدید از گوگل داشته باشید.شما باید به شکل طبیعی، باعث افزایش بازدید گوگل سایتتون بشید.به این شکل که به جای اینکه ۱۰ هزار تا به کل Impression کلمه کلیدی مورد نظرتون اضافه کنید(یعنی دو برابر) که عین این مقدار مازاد، تبدیل به کلیک روی سایتتون بشه، فقط هزار یا دوهزار یعنی ده یا بیست درصد از کل بازدید های گوگل اون کلمه رو توسط سیستم بازدیدیار زیاد کنید و به خودتون کلیکش رو اختصاص بدید.

فراموش نکنید CTR فقط یکی از چند صد فاکتور سئوست.انتظار نداشته باشید با انجام یک فاکتور، شاهد افزایش چشمگیر بازدید های گوگلتون باشید.

۲- افزایش بازدید گوگل با استفاده از کلمات کلیدی Trends ولی طولانی

کلمات کلیدی که Trends هستند رو از گوگل ترندز استخراج کنید و برای اونها به تفکیک هر کلمه کلیدی، یک صفحه با یک محتوا یا ویدئوی منحصر به فرد تولید کنید.در تعداد بالا، این روش، به شدت موثر هست.سایت های اشتراک ویدیو مثل تماشا، از این روش استفاده می کنند.

۳- افزایش بازدید گوگل با نمایان شدن برند شما در پیشنهادهای گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی

این روش هزینه خیلی زیادی داره اگر به صورت کلاه سفید انجام بدید.برای مثال، اگر شما سرچ کنید قیمت خودرو کارکرده یا خرید خودرو، پیشنهاد گوگل رو برای سایت های “با ما” و “شیپور” و “دیوار” می بینید.این برند ها هزینه خیلی زیادی کردند تا باعث شدند در این پیشنهاد ها نمایان بشن.

افزایش بازدید گوگل

خبر خوب اینه که شما بدون هزینه برندینگ میلیاردی و چند صد میلیونی، برای کسب و کار کوچک خودتون هم میتونید به این نتیجه برسید.اون هم با خرید بازدید گوگل ولی به شکل طبیعی با حفظ رضایت کاربر و با جستجوی Keyword + Brand خودتون! برای ارسال بازدید از گوگل به شکل طبیعی برای سایت خودتون به منظور کسب CTR یا نمایان شدن برند شما در پیشنهاد ها، در بازدید ثبت نام کنید.

خرید بازدید گوگل

آیا نتایج خرید بازدید گوگل در سرچ کنسول هم قابل مشاهده هست؟

بله! بر خلاف سایر سیستم های بازدید که طبیعی نیستند، تمام بازدید های گوگل سیستم بازدیدیار در گوگل سرچ کنسول یا همان وب مستر تولز قابل مشاهده است! نمایش بازدید گوگل خریده شده در سرچ کنسول
فراموش نکنید سرچ کنسول، با تاخیر 2 تا 5 روزه ، به روز می شود.یعنی در بهترین حالت شما می توانید بازدید های گوگل دو روز گذشته را در سرچ کنسول مشاهده کنید.

برای ثبت سفارش خرید بازدید گوگل، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای خرید بازدید گوگل اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟