افزایش ترافیک سایت


افزایش ترافیک سایت به روش ایمن

با روش های افزایش ترافیک سایت به سریع ترین و ایمن ترین روش ممکن آشنا شوید

ما در این صفحه قصد کلیشه گویی درباره افزایش ترافیک سایت نداریم! کلیشه ها رو توی سایت های دیگه بخونید! ما اینجا روش های مطمئن افزایش ترافیک سایت رو آموزش میدیم به شکلی که در گوگل آنالیتیک و سرچ کنسولتون قابل مشاهده باشه.

اتفاقی که در افزایش ترافیک طبیعی سایت برای سایت شما میفته:

۱- سایت شما از تمام حالت ها ورودی می گیره.یعنی هم ورودی Referral خواهید داشت هم Organic یعنی ورودی گوگل و هم Social و هم بازدید مستقیم سایت یا Direct.

۲-ترافیک شما از تمام User Agent ها اتفاق می افته.یعنی ازمرورگر ها و سیستم عامل ها و اندازه صفحه نمایش و دستگاه های مختلف!

۳-افزایش ترافیک سایت شما حاصل از IP های مختلف عمدتا از کشور خودتون ایران، و از ISP های مختلف کشور ایران اتفاق می افته.

۴- وقتی افزایش ترافیک سایت شما حاصل از ترافیک زوری مثل پاپ آپ نیست، حتما Page View و ماندگاری هم دارید.یعنی کاربر روی لینک های داخلیتون هم کلیک میکنه.

۵-درصدی حتی کم، بازدید بازگشتی دارید.یعنی کاربر بازدید کرده دوباره روی لینک شما کلیک میکنه.

6- باعث کاهش رتبه الکسا بدون بانس ریت بالا میشه که در صورتی که در سایتتون تبلیغ می فروشید، به شدت مهم هست.

 

خب! حالا شما وقتی ترافیک سایتتون زیاد میشه، آیا همه این اتفاقات میفته؟اگر از طریق برندینگ و کمپین های تبلیغاتی، ترافیکتون زیاد شه، بله! ولی چند ده و چند صد میلیون تومن هزینه لازمه اونم فقط ترافیک های ارجاعی یا Referral که همون کلیک روی بک لینک و ریپورتاژ شماست، زیاد میشه.

حالا ما چطور میتونیم افزایش ترافیک داشته باشیم بدون اینکه انقدر هزینه کنیم؟

شما میتونید به شکل طبیعی شاهد افزایش ترافیک سایتتون باشید ولی با خرید ترافیک سایت! شاید بپرسید خب، اگر من برای سایتم ترافیک بخرم یا به بیانی بهتر، اقدام به خرید بازدید از بازدیدیار کنم، این بازدید ها که نرخ تبدیل ندارند.پس چرا این کار رو انجام بدم؟

دلیلش اینه که شما تمام سیگنال های طبیعی رو با این سرویس بازدیدیار به دست میارید که باعث ایجاد سیگنال های برند میشه و سیگنال های برند خودشون، باعث دریافت ورودی طبیعی از کاربر میشه به این دلیل که فاکتور بسیار مهمی برای گوگل هست.

 

سایت های Moz و Backlinko درباره تاثیر ترافیک به عنوان فاکتور، چه نظری دارند؟

همونطور که در تصویر زیر می بینید، سایت بک لینکو در صفحه فاکتور های رتبه بندی 2019 گوگل، به بازدید مستقیم و بازدید های بازگشتی(Returning Visitors) در کنار حفظ رضایت کاربر یعنی Bounce Rate اشاره کرده.

افزایش ترافیک وب سایت

در سایت موز هم درباره بازدید و ترافیک سایت به شکل زیر به میزان تاثیرگذاری ترافیک و بازدید سایت در رتبه گوگل با ضریب 6.5 از 10 به عنوان یکی از چند صد فاکتور مهم نام برده شده که در تصویر زیر می بینید.

تأثیر افزایش ترافیک سایت در رتبه بندی

دقت کنید که Moz هم این مورد رو به عنوان رفتار کاربر و User Engagement به حساب آورده.طبیعتا ترافیک سایتی که نشون دهنده عدم رضایت کاربر هست یا کاملا زوری هستند مثل پاپ آپ ها، ترافیکی هستند که در بهترین حالت بی اثر هستند.

تأثیر افزایش ترافیک سایت

این سرویس چه ویژگی هایی داره که برابر با بازدید طبیعی هست؟

همانطور که اشاره کردیم، User Agent های طبیعی و اجرای تمام سیگنال های طبیعی در کنار شاخص های رضایت کاربر، ضروری است. تنها در صورتی که بازدید ها طبیعی باشند، User Agent های حاصل از ترافیک سایت شما طبیعی محسوب می شود. متفاوت بودن مرورگر ها بخش مهمی از آنهاست که در تصویر زیر به استناد سایت statcounter درصد استفاده از مرورگرها در کشور ایران در یک سال اخیر را مشاهده می کنید:

ترافیک سایت حاصل از مرورگر های مختلف

خب چطور می تونم این سرویس رو دریافت کنم؟

برای افزایش ترافیک سایت با توضیحاتی که در این صفحه مطالعه کردید، در بازدیدیار ثبت نام کنید کنید.بازدیدیار سرویس جدیدی برای افزایش طبیعی فالوور اضافه کرده که می تونید در صفحه خرید فالوور اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید.


برای ثبت سفارش افزایش ترافیک وب سایت، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
تمایل دارید قبل از ثبت سفارش، از قیمت این سرویس با خبر شوید؟