خرید بازدید از آی پی ایرانی معتبرخرید بازدید امروزه به یکی از اصلی ترین راه های ایجاد سیگنال برند تبدیل شده است که هر سئوکاری باید آن را در دستور کار خود و دقیقا همزمان با فعالیت link building قرار دهد . از طرفی همه مان میدانیم که هر بازدیدی نمیتواند برای سایت ما مفید باشد . لذا بازدیدهای ارسالی به سایت ما باید دارای شاخص های طبیعی باشد به شکلی که موتورهای جستجو فکر کنند که این بازدیدها واقعا کاربرانی هستند که میخواهند از مطالب یا خدمات سایت ما استفاده نمایند .

یکی از فاکتورهای خیلی مهم در بازدید آی پی (ip)  بازدیدکنندگان سایت میباشد که میخواهیم در این مقاله مفصلا در مورد آن صحبت نماییم .

چرا آی پی (ip) ایرانی :

متاسفانه مشاهده میشود که بسیاری از صاحبین وبسایت ها از نرم افزارهای بازدیدسازی استفاده مینمایند که حتی ip ایرانی هم ندارند و بازدیدهای سایت خود را از کشورهای مثل آلمان ، آمریکا ، ژاپن و ... ارسال مینمایند . در اینجا باید یک سوال اساسی از خودمان بپرسیم :

چند درصد بازدیدهای یک سایت از کشورهای غیرهم زبان میباشد ؟

قطعا میزان این بازدیدها چیزی کمتر از 3 درصد میباشد زیرا که اگر هم فردی از کشور دیگر وارد سایت ما شود قطعا فارسی زبانی است که به کشور دیگری مهاجرت کرده است و یا فردی در ایران است که با vpn در اینترنت گشت و گذار میکند که میزان آن بسیار بسیار محدود میباشد .

بنابراین این بسیار غیرطبیعی است که یک وبسایت فارسی زبان بازدیدهایش از کشورهایی باشد که اصلا فارسی بلد نیستند  و این مورد را قطعا یک search engine مبتدی هم میداند و آن را در رتبه بندی و اعتبار دادن به سایت مورد نظر دخیل میکند . بنابراین افرادی که برای سایت ایرانی (فارسی) خود از سایر کشورها بازدید ارسال میکنند یعنی دارند لو میدهند که بله بازدیدهای ارسالی کاملا کار خودمان است و این بازدیدها هم انسان نیستند بلکه ربات هستند.

ازین رو ارسال یا خرید بازدید از آی پی های ایرانی معتبر میتواند یکی از معیارهای اصلی ما جهت ایجاد سیگنال های برند برای سایتمان باشد که در ادامه کمی بیشتر در مورد آنها صحبت میکنیم .

نکته مهم : ip تنها یکی از شاخص ها برای بازدید طبیعی میباشد و توجه نمایید که آی پی ایرانی تنها هیچگاه بازدید شما را طبیعی نمیکند بلکه باید سایر شاخص ها راهم در کنار آن بکار برد تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

نمونه هایی از آی پی های معتبر ایرانی برای خرید بازدید سایت :

ابتدا باید بدانیم که ip زیر مجموعه isp میباشد . isp همان شرکت های ارائه دهنده اینترنت مثل شاتل ، آسیاتک ، مخابرات و ... میباشند ، ip هم یک شماره اختصاصی برای هر تلفن جهت اتصال به اینترنت میباشد . اگر بخواهم برایتان یک مثال بزنم تا این تفاوت را به خوبی درک کنید باید بگویم که مثلا همراه اول را درنظر بگیرید که شرکت ارائه دهنده سیم کارت است ، بنابراین همراه اول مثل isp عمل میکند ، حال شما از همراه اول یک خط 0911 خریداری میکنید و با آن تماس میگیرید ، شماره موبایل شما مثل ip است و فقط و فقط مخصوص شما میباشد .

دقیقا isp شرکت ارائه دهنده اینترنت میباشد و ip هم آن شماره ای هست که مخصوص تلفن یا مودم شماست و با آن به اینترنت وصل میشوید .

ما در بازدیدیار isp های برتر ایرانی را جدا کرده ایم و از تمام آنها ip هایی را خروجی گرفتیم تا سبد ارسال بازدید گسترده ای داشته باشیم . بسیاری از سرویس دهندگان فقط از چند isp محدود بازدیدهای خود را ارسال مینمایند اما ما در بازدیدیار سبد بسیار بزرگی از isp ها و ip های ایرانی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا با خیالی راحت به خرید بازدید از آی پی های ایرانی معتبر بپردازید .

توجه نمایید که آی پی تنها معیار بازدید طبیعی نمیباشد و بحث شاخص ها بسیار مفصل تر از این حرف هاست ، اما ما در بازدیدیار تمام این معیارها را برای شما ایجاد کرده ایم و هر روزه سعی میکنیم تا کیفیت کاری خود را بالاتر ببریم .
دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: