خرید ورودی گوگل ، صحیح یا غلط؟


خرید ورودی گوگل، ترافیک ارگانیک و ترافیک جستجوی ارگانیک

از خرید ورودی گوگل و ترافیک ارگانیکی که کاملا واضح غیر طبیعی باشد اجتناب کنید و به جای آن، ترافیک ارگانیک را با ارائه ی محتوای معنا دار و چشم اندازی به دور نمای خود ایجاد کنید. صنعت بازاریابی به عنوان خدماتی که ترافیک واقعی ارگانیک ارائه می دهد، همچنان به تکامل و توسعه ی خود ادامه می دهد. این روند برای آژانس ها و صاحبان کسب و کار چه معنایی دارد و آیا می تواند پیامی در مورد تغییراتی در نحوه ی ارائه ی امتیاز توسط ارائه دهندگان خدمات به سازمان ها باشد؟ در این مقاله، خواهیم دید که چرا سازمان ها، به سمت خرید ورودی گوگل و ترافیک ارگانیک می روند، همچنین درباره ی خرید ورودی گوگل و انواع ترافیک ارگانیک و این که آیا به دست آوردن ترافیک ارگانیک و خرید ورودی گوگل ارزشمند است یا خیر، بحث خواهیم کرد.

با گروه تخصصی بازدیدیار درباره ی خرید ورودی گوگل و خرید ترافیک ارگانیک تماس بگیرید.

 

خلاصه ی اجرایی:

 • ترافیک ارگانیک، 51 درصد از ترافیک وب، و ترافیک PPC حدود 10 درصد از ترافیک وب سایت را تشکیل می دهد که برای بسیاری از سایت ها بخصوص در ایران، بیشت از 95 درصد است و کسب و کار وابسته به ترافیک ورودی از گوگل است!
 • شرکت ها همچنان خرید ورودی گوگل و خریدِ ترافیک ارگانیک را پیشنهاد می کنند که احتمالا رتبه بندی وب سایت ها را برای عملکرد رتبه بندی جستجو افزایش می دهد.
 • ترافیک ارگانیک با استفاده از نرم افزار رایانه ای تولید می شود و پس از آن به خریداران فروخته می شود؛ خریدارانی که نیاز به نشان دادن نتایج دارند و یا کسانی که به دنبال راه کوتاهی در ایجاد عملکرد وب سایت هستند.این نرم افزارها غیر طبیعی عمل می کنند و به خصوص برای سایت های ایرانی بسیار غیر طبیعی عمل می کنند.

خرید ورودی گوگل


بازدید طبیعی گوگل چیست و دلیل اهمیت آن چیست؟

به تازگی یک موجی از جستجو در حیطه ی خرید بازدید گوگل و حتی خرید بازدید سایت به صورت مستقیم انجام شده است، که عجیب و غریب به نظر می رسد زیرا ترافیک ارگانیک چیزی نیست که خریداری شود. پس به چه دردی می خورد؟!! جواب این است که به صورت غیر مستقیم و با  نمایش داده شدن در پیشنهاد های گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی و همچنین تاثیر در رتبه سایت، در افزایش مشتریان موثر است!

برای ترافیک پرداختی، یک مثال معمولی این است که یک کاربر جستجوی گوگل، بر روی یک آگهی کلیک می کند و در یک وبسایت فرود می آید. بازاریابان و صاحبان وب سایت ها، اغلب تحلیل دقیقی را برای تعیین اثر بخشی وب سایت خود، در ایجاد ترافیک ارگانیک و اثر بخشی تبلیغات پرداخت شده ی خود در ترافیک پرداختی انجام می دهند که با خرید بازدید، تحلیل این موارد سخت تر می شود اما با یک حساب جمع و تفریق، منافع خرید نیز زیاد است!


ترافیک ارگانیک توسط بازدیدکنندگان واقعیِ انسانی مهم است زیرا:

 • ترافیک ارگانیک واقعی، کیفیت دامنه ی وب سایت را افزایش می دهد، که به معنی عملکرد بهتر نتایج جستجو برای کلمات کلیدی است.
 • ترافیک ارگانیک واقعی، افراد را به وب سایت شما می آورد، و منجر به آگاهی از نام تجاری و در بهترین حالت، منجر به فروش و یا هدایت کسب و کار می شود.این حالت با خرید ورودی گوگل به صورت کیورد همراه با برند حاصل می شود.مثل خرید موبایل دیجی کالا.


خرید ورودی گوگل

 خرید ورودی گوگل، چگونه ترافیک ارگانیک رباتی تولید می کند؟


به تازگی، یک مقاله، یک حلقه ی کلاه برداری روسی را نشان می داد که با استفاده از آی پی های تقلبی که بازدید از ویدیوها را تولید می کرد، میلیارد ها دلار از آگهی ها بدست آورده بود. این نوع از کلاه برداری، ما را به این باور می رساند که استراتژی مشابهی با جعل آی پی ها (پروتکل اینترنتی / internet protocol) و یا کاشت بد افزار های نا شناخته در رایانه هایی استفاده می شود که بازدید ها را به سمت وب سایت مورد نظر هدایت می کند. این روشِ خرید ورودی گوگل، به طور موثر به فروشندگان ترافیک اجازه می دهد تا با هدایت نرم افزاریِ این ربات ها به وب سایت هایی با پرداخت مختلف، ترافیک ارگانیک را به فروش برسانند.

این روشِ خرید ورودی گوگل، به کلاه برداران اجازه می دهد تا تعداد زیادی ترافیک وب سایت را در سراسر مناطق جغرافیایی، و مناطق زمانی مختلف، از دستگاه های شخصی، و رایانه های رومیزی ایجاد کنند.

چرا سازمان ها، به خرید ورودی گوگل و ترافیک ارگانیک می پردازند؟


ترافیک ارگانیک، اغلب یک تعیین کننده ی کلیدی در موفقیت بازاریابی دیجیتال یا SEO برای وب سایت ها است. این فاکتور موثر، شامل داشتن توانایی های تحقیقات تحلیلی، نوشتن مطالب خلاقانه و برنامه های کاربردی صحیح برای SEO می شود تا کسب و کار و وب سایت شما شناخته شود.

در اینجا دلایل این که چرا کسی باید (با در نظر گرفتن ریسک) خرید ورودی گوگل و خرید ترافیک ارگانیک را انتخاب کند، آورده شده است:

 • آژانس های بازاریابی می توانند از خرید ورودی گوگل، برای تظاهر به انجام کارِ خود استفاده کنند: با وجود این خرید ها، شرکت های ترافیک ارگانیک اغلب می توانند در ایجاد فرصت هایی برای کسب و کار موثر باشند.
 • خرید ورودی گوگل و خرید ترافیک، به بهبود رتبه بندی جستجو کمک می کند: گوگل میزان کیفیت دامنه را بر اساس تعداد بازدید کنندگانی که به وب سایت می آیند، تخمین می زند، خرید ورودی گوگل می تواند به بهبود وب سایت کمک کند.
 • داشتن ترافیک ارگانیک می تواند ارزش فروش یک وب سایت را افزایش دهد: خریداران دامنه های وب سایت یا سایت های تجارت الکترونیک، معمولا به عنوان یک جزء ارزیابی، به ترافیک ارگانیک تکیه می کنند. این کار می تواند باعث افزایش ارزش وب سایت شود .
 • خرید ورودی گوگل در جهت ایجاد سیگنال های برند! در کل حیات کسب و کار شما موثر است! در حال طبیعی ایجاد چنین سیگنال هایی، میلیاردها تومان هزینه دارد!

خرید ورودی گوگل


آیا خرید ورودی گوگل ریسک دارد؟


 • این عمل، چیزی است که اگر افشاء شود، می تواند به برند شما و اعتبار کسب و کار شما آسیب برساند.اگر توسط بازدیدیار انجام شود هیچ اثری از غیر طبیعی بودن وجود ندارد.
 • استفاده از ترافیک جعلی، شواهد معتبری در مورد تاثیر واقعی بر رتبه بندیِ جستجو ندارد.ولی سیستم بازدیدیار به دلیل طبیعی بودن این ویژگی منفی را ندارد و حتی نام برند شما هنگام جستجوی کلمه کلیدی در کادر جستجوی گوگل، ظاهر می شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه خرید ورودی گوگل مراجعه نمایید.دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: