خرید کلیک برای سایتخرید کلیک برای سایت یکی از روش های مناسب برای بهتر کردن سئو سایت میباشد که میخواهیم در این صفحه مفصلا در مورد آن بحث نماییم و راه های خریداری درست آن را باهم برسی نماییم . اما منظور از خرید کلیک برای سایت چیست و چگونه این کلیک ها روی سئو سایت ما تاثیر مثبت میگذارند ؟

دلیل خرید کلیک برای سایت :

وقتی از کلیک صحبت میکنیم احتمال دارد مدل های مختلف از کلیک کردن روی لینک سایت به ذهن ما برسد که از جمله آنها میتوانیم به کلیک روی لینک رپورتاژ ، کلیک روی بنر تبلیغاتی ، کلیک روی لینک سایت در موتورهای جستجو و ... اشاره نماییم . کلیک روی هرکدام از این لینک ها میتواند به نوبه خود برای سایت ما مفید باشد اما مورد بحث ما در این صفحه کلیک روی لینک سایتمان در نتایج موتورهای جستجو (گوگل ، بینگ ، یاهو و ...) میباشد . اما به راستی کلیک روی لینک سایت در موتورهای جستجو چه مزیتی را به همراه دارد ؟

بازدیدهای یک سایت همیشه اهمیت ویژه ای را جهت ایجاد سیگنال های برند داشته اند اما بازدیدهای مستقیم (direct visits)  به تنهایی کافی نیستند و باید توجه ویژه ای به جستجو سایت در موتورهای جستجو محبوب (مخصوصا گوگل) گردد . به عنوان مثال آیا امکان دارد که بعد از محبوبیت یک سایت و بازدیدهای زیاد اسم آن در گوگل سرچ نشود ؟ قطعا خیر زیرا که ورودی بسیاری از برند ها تنها با سرچ اسم برند از گوگل میباشد ، بنابراین اگر ماهم بخواهیم فعالیت های gray hat seo خود را طبیعی جلوه دهیم باید به فکر خرید کلیک برای سایتمان باشیم .برای این منظور و ایجاد برند سیگنال های حاصل از سرچ ارگانیک، می توانید از صفحه خرید ورودی گوگل اقدام نمایید.

نکته ای که در بالا اشاره شد تکمیل کننده ایجاد سیگنال های برند برای یک سایت میباشد . همانطور که مقالات قبلی هم اشاره شد ما در فعالیت های gray hat seo سعی میکنیم تا شاخص های یک سایت پربازدید را برای سایت خودمان شبیه سازی نماییم و به واسطه آن گوگل سایت ما را سایتی بزرگ و محبوب بشناسد و اعتبار سایت ما را افزایش دهد . اگر یادتان باشد خرید بازدید برای سایت یکی از راه های ایجاد سیگنال های برند بوده است که تاکید زیادی روی آن داشته ایم که خرید کلیک برای سایت در موتورهای جستجو با اسم برند تکمیل کننده آن میباشد .

نکته مهم : خرید کلیک و بازدید برای سایت تنها بخشی از مراحل ایجاد سیگنال های برند میباشد و تمام آن نیست .

نحوه خرید کلیک برای سایت :

متاسفانه به شدت مشاهده میشود که سئوکاران مبتدی برای سایت خود با عین کیورد کلیک خریداری میکنند ، بدین شکل که ربات در گوگل کیورد را سرچ کرده و روی سایت مورد نظر کلیک میکند . شاید در نگاه اول این امر مشکلی نداشته باشد اما اگر بخواهیم مقداری ریزتر شویم خواهیم دید که این بازدیدهای رباتی ، بازدیدهای اضافی در گوگل (نسبت به آمار گوگل) میباشند که تمام آنها دقیقا روی یک سایت کلیک مینمایند و بعد از مدتی هم تمام آنها حذف شده و میزان بازدیدهای سایت مورد نظر هم به همان مقدار کم میشود .

سفارش کلیک با عین کیورد را به شدت منع میکنیم اما سفارش کلیک با متد کیورد + برند میتواند برای سایت شما مفید باشد که در ادامه دلیل منطقی آن را برای شما بیان خواهیم کرد . همچنین علاوه بر متد کیورد + برند باید متد سرچ خالی کیورد و کلیک روی صفحه اصلی سایت را به عنوان اصلی ترین استراتژی خرید کلیک قرار دهیم . اما دلیل آن چیست ؟

دلیل استفاده از متدهای بالا این است که خیلی کم احتمال دارد درخواست های سرچ یک کیورد به یکباره بالا رود (مگر در مناسبت های خاص آنهم به صورت حساب شده) ، اما ممکن است که با یک تبلیغات گسترده تلویزیونی و ... مردم با اسم برند ما آشنا شوند و ما را در موتورهای جستجو سرچ نمایند . این جستجوها قطعا یا به صورت برند خالی و یا به صورت کیورد + برند میباشد . این اتفاق همزمان با بازدید های مستقیم می افتد.برای خرید بازدید به صورت کلی، می توانید از صفحه خرید بازدید سایت اقدام نمایید.

توصیه : ترجیحا بیشتر کلیک های خود را به صورت برند خالی سفارش دهید .

کیفیت بازدیدها بعد از کلیک :

تا به اینجا با اصول خرید کلیک برای سایتمان آشنا شدیم اما نکته مهمتر آن است که این بازدیدکنندگانی که از طریق جستجو ما در گوگل وارد سایت میشوند باید رفتار خوبی داشته باشند تا گوگل به سایت ما اعتبار دهد . همچنین علاوه بر رفتار خوب باید مبانی شبکه در بازدیدهای ارسالی رعایت گردد تا گوگل متوجه فیک بودن کلیک و بازدید ارسالی نگردد . در ادامه به برخی از این رفتارها و شاخص ها به صورت لیستی اشاره خواهیم کرد :

 

 • Ip متفاوت
 • Isp متفاوت
 • User agent متفاوت
 • Location متفاوت
 • Os متفاوت
 • دستگاه ها متفاوت
 • سایز صفحه نمایش متفاوت
 • کلیک روی لینک ها
 • ماندگاری بالا در سایت
 • کلیک روی بنر ها
 • اسکرول به پایین
 • مکس روی متن ها
 • بازگشت به سایت
 • و ....

  

از کجا برای سایتمان کلیک خریداری نماییم ؟

  

شما میتوانید از سایت های معتبر که در زمینه بازدید در حال فعالیت هستند اقدام به خرید کلیک نمایید . ما در بازدیدیار تمام شاخص ها و معیارهای یک بازدید و کلیک خوب را برای شما آماده کرده ایم تا با خیالی راحت به پیشرفت سایتتان فکر نمایید . همچنین ما ارسال بازدید را کاملا برای منطقه ایران با isp ها و کدهای رفتاری مناسب سامان دهی کرده ایم و به جرعت میگوییم یکی از بهترین سرویس دهندگان در این زمینه میباشیم .

 دیدگاه خود را بنویسید:

محسن: 1399/01/25پاسخ
سلام وقت بخیر.
من تقریبا از ۵ روز پیش از سایتتون کلیک خریدم.
به صورت مستقیم و ورودی گوگل و توی سرچ کنسول و آمار سایت هم اومده.
فقط اینکه تغییری توی رتبه سایت اتفاق نیوفتاده.
میشه لطفا راجب این قضیه توضیح بدین.
محمد: 1399/01/25پاسخ
سلام وقت بخیر. من تقریبا از ۵ روز پیش از سایتتون کلیک خریدم. به صورت مستقیم و ورودی گوگل و توی سرچ کنسول و آمار سایت هم اومده. فقط اینکه تغییری توی رتبه سایت اتفاق نیوفتاده. میشه لطفا راجب این قضیه توضیح بدین.
سلام. رتبه سایت شما به صدها عامل مختلف مرتبط است و صرفا با خرید بازدید به تنهایی نباید انتظار کسب رتبه گوگل داشت. در صورتی که تیک تولبار الکسا را هنگام خرید فعال کنید، بازدیدها به شکل موثری در رتبه الکسا تاثیر خواهد گذاشت.

بازدیدیار صرفا یک ابزار است جهت ایجاد برند سیگنال ها(در تعداد بازدید بالا) و نمایش در پیشنهادهای گوگل هنگام جستجو و در مواقع خاصی جهت افزایش CTR. که همه این موارد باید در کنار سایر فاکتور ها باشد تا موثر واقع شود.
نام:
پست الکترونیک:
متن: