روش افزایش بازدید پست و مقالههمه صاحبین وبسایت ها به دنبال راهی برای افزایش بازدید پست ها و مقاله های خود هستند و اگر لازم باشد هزینه های ملیونی را برای تحقق این امر در دستور کار خود قرار میدهند . در این صفحه میخواهیم شما را با مرسوم ترین روش های افزایش بازدید پست و مقاله آشنا سازیم تا پس از آن بتوانید با دیدی باز و استراتژی بهتر به کار خود ادامه دهید .

استفاده از long tail keyword ها در مقاله و پست :

یکی از روش های بسیار خوب و کم هزینه جهت افزایش بازدید پست و مقاله استفاده از کلمات کلیدی بلند و مطالب میباشد زیرا که این مطالب به راحتی و با کمترین هزینه آف پیج به نتیجه های برتر گوگل صعود میکنند و میتوانند بازدیدهای خوبی را برای سایت ما ایجاد نمایند .

نکته : بازدید هر یک از این کلمات کلیدی محدود میباشد اما اگر تعداد زیادی long tail keyword را درکنار هم داشته باشید بازدیدهای آن قابل توجه خواهد بود .

فعالیت در شبکه های اجتماعی :

امروزه هیچ کس نیست که به قدرت شبکه های اجتماعی آگاه نباشد ، شبکه های اجتماعی این روزها آنقدر پیشرفت کرده اند که اکثر کسب و کارها فروش خود را روی این شبکه ها انجام میدهند . اینستاگرام در ایران به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی فرصت بسیار عالی برای ما میباشد تا بتوانیم با ساخت یک پیج بیزنسی فالورهای خود را به سمت سایت هدایت نماییم.برای این منظور می توانید از ابزار خرید فالوور اینستاگرام استفاده نمایید . همچنین اینستاگرام این روزها تبدیل به یک فضای عالی جهت قراردادن پست های آموزشی و خبری میباشد و فردی که بتواند خوب در این زمینه فعالیت نماید میتواند فالورها و بازدیدکنندگان بسیار زیادی را کسب نماید ، لذا ما میتوانیم از این روش برای افزایش بازدید پست ها و مقاله های خود استفاده نماییم .

البته علاوه بر ساخت پیج و فعالیت در اینستاگرام باید نیم نگاهی هم به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی بیاندازیم زیرا با توجه به جامعه آماری گسترده اینستاگرام میتوانیم نتیجه بسیار مطلوبی از آن بگیریم .

استفاده از ربات افزایش بازدید :

اگر میخواهید با افزایش بازدید پست و مقاله خود سیگنال برند سایت خود را افزایش دهید تا به واسطه آن فعالیت های سئو سایت خود را مطمئن تر ادامه دهید لازم نیست وقت و هزینه زیادی را صرف نمایید زیرا که شما میتوانید با استفاده از سرویس های ارسال بازدید برای سایت خود بازدید سفارش دهید . توجه نمایید که این بازدیدها باید کاملا شاخص های طبیعی داشته باشند تا موتورهای جستجو متوجه فیک بودن این بازدیدها نشوند و آنها را کاربران واقعی بدانند که در سایت در حال گردش میباشند .برای این منظور می توانید از بخش خرید بازدید سایت استفاده نمایید.

برای تشخیص یک ربات خوب باید شاخص های یک بازدید طبیعی را بدانید (در سایر صفحات گفته شده) سپس به وسیله سیستم های آمارگیر سایت (مثل گوگل آنالیتیکس) آن بازدیدها را برسی نمایید . ما در بازدیدیار تمام این شاخص ها را برآورده ساخته ایم و با اطمینان میگوییم که بهترین سرویس دهنده ارسال بازدید ایرانی میباشیم .

نتیجه : اگر هدفتان از افزایش بازدید پست و مقاله ایجاد سیگنال برند برای فعالیت های سئو میباشد میتوانید از ربات های ارسال بازدید طبیعی استفاده نمایید که بازدیدیار یک سرویس دهنده پیشرو در این زمینه میباشد .

تبادل کاربر با سایت های هم حوزه :

این روش برای سایت های فروشگاهی و خدماتی زیاد جوابگو نمیباشد زیرا که در این سایت ها هر بازدیدکننده میتواند یک خریدار باشد و هیچ کس دوست ندارد مشتری خود را از دست دهد . اما برای سایت های بلاگی و محتوایی این روش جوابگو است زیرا که هیچ خریدی در کار نیست و هدف بیشتر اطلاع رسانی میباشد ، درآمد این نوع سایت ها بیشتر از تبلیغات میباشد و به همین دلیل با تبادل کاربر مشکلی ندارند .

نتیجه : اگر سایت محتوایی و وبلاگی دارید میتوانید با سایت های هم حوزه خود هماهنگی نمایید تا در سایت بنر مطالب خود را قرار دهید تا بتوانید بازدیدکننده بیشتری جذب نمایید.


تبلیغات گسترده :

  این راه که پرهزینه ترین راه و البته راهی غیرمنطقی برای سایت های محتوایی میباشد تبلیغات گسترده در تلویزیون ، شبکه های اجتماعی ، بنرهای شهری و ... میباشد . توسط این راه میتوانیم برند خود را به مردم بشناسانیم و به واسطه آن بازدیدکننده هایی را برای سایت به دست آوریم .با تبلیغات آفلاین، نام برند شما در گوگل جستجو می شود.به این ترتیب برای ایجاد این جستجوی نام برند بدون تبلیغات گران قیمت آفلاین، می توانید از اسکریپت افزایش ورودی گوگل یا به عبارتی خرید بازدید گوگل استفاده نمایید.

 دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: