سسیتم افزایش بازدید هوشمنداستفاده از یک سیستم افزایش بازدید هوشمند امروزه به یکی از الزامات جهت ایجاد سیگنال های برند تبدیل شده است و هر سئوکاری برای اینکه حاشیه امنیت کار خود را بالا ببرد باید از این سیستم های بازدیدساز استفاده نماید . اما چالش بزرگ در استفاده از این سیستم ها این است که چگونه متوجه شویم یک سامانه ارسال بازدید طبیعی است یا نه ؟

دلیل استفاده از سامانه های بازدید هوشمند :

در فعالیت Gray Hat SEO یک سایت تمام تلاش ما بر آن است که فعالیت های خود را طبیعی جلوه دهیم به شکلی که گوگل شکی به این امر نکند که فعالیت های لینک سازی و انتقال اعتبار وبسایت کار خودمان است . به عبارتی گوگل همیشه میخواهد بهترین بتیجه را به کاربران خود نمایش دهد ، ازین رو عکس العمل های کاربران برایش اهمیت فوق العاده زیادی دارد .

حال فرض کنید که ما میخواهیم فعالیت های Link Building سایتمان را به صورت کاملا جدی و به صورت انبوه آغاز نماییم . حال سوال اینجاست که آیا سایتی که هیچ کاربر و بازدید کننده ای ندارد چه میشود که به یکباره تعداد زیادی از مردم می آیند از آن صحبت میکنند و در سایت ها یا بلاگ های شخصیشان به آنها لینک میدهند . قطعا یک search engine بسیار مبتدی هم این را متوجه میشود که خود مالک سایت برای کسب اعتبار دارد لینک سازی میکند ، بنابراین یا سایت مورد نظر را جریمه میکند و یا اعتباری را به آن منتقل نمیکند . اما چاره چیست ؟

چاره کار همان چیزی است که در ابتدا مقاله به آن اشاره کردیم و آن هم چیزی نیست جزء ایجاد سیگنال های برند . یکی از راه های ایجاد سیگنال های برند استفاده از سیستم های افزایش بازدید هوشمند میباشد که به هیچ وجه نباید از آن غافل شویم .

نکته مهم آن است که بازدید یکی از راه های ایجاد سیگنال های برند میباشد و کل سیگنال برند فقط با بازدید ایجاد نمیشود ، لذا شما باید فعالیت های طبیعی دیگر را هم در کنار سفارش بازدید داشته باشید .

چگونگی استفاده از سیستم های افزایش بازدید هوشمند :

برای اینکه از بازدیدهای ارسالی به سمت سایتمان نتیجه مطلوب بگیریم در ابتدا باید سیستم افزایش بازدید سایتمان را بشناسیم و ببینیم که آیا شاخص های یک بازدید خوب در آن رعایت شده است یا نه . خوشبختانه امروزه و به لطف google analytics کنترل و برسی بازدیدها کار سختی نیست و ما میتوانیم به راحتی بازدیدهای سایت خود را رصد نماییم و رفتارشان در سایت را برسی نماییم . لذا تنها کاری که ما باید انجام دهیم سفارش بازدید از سامانه مربوطه و سپس برسی رفتار آنها در گوگل آنالیتیکس میباشد . اما چه شاخص هایی بازدیدهای ارسالی ما را طبیعی میکند و چه مواردی باعث طبیعی شدن بازدید های حاصل از خرید ورودی گوگل می شود؟ 

توجه کنید که شاخص ها باید بر مبنی طیف وسیعی از کاربران واقعی برداشت شود به شکلی که موتورهای جستجو کوچک ترین شکی به ربات بودن این بازدیدها نکنند . در ادامه تعدادی از این شاخص ها را باهم برسی مینماییم .

اولین مواردی که باید به آن توجه ویژه شود ip , isp  user agent ,  و location متفاوت میباشد . اگر بخواهیم به تاریخچه این تفاوت رجوع کنیم باید بگوییم که بازدیدهای یک سایت امکان ندارد که همه آنها از یک سرویس دهنده ، یک خط تلفن و یک مرورگر باشد لذا ماهم باید در بازدید های ارسالی این موارد را در نظر بگیریم .بدیهی هست این بازدیدها در بهبود رتبه الکسا به شدت موثر هستند.

بحث location شاید در ایران خیلی معنی پیدا میکند زیرا که گوشی اکثر ما ایرانی ها پر از فیلتر شکن ها و IP CHANGER ها میباشد ، ازین رو ماهم برای طبیعی سازی این مورد باید تعدادی از بازدیدهای ارسالی خود را از کشورهای دیگر بگیریم . جدای از این بحث امکان اینکه سایت ما از کشورهای دیگر بازدیدکننده داشته باشد هم زیاد است زیرا که فارسی زبانان زیادی در کشورهای دیگر در حال سکونت هستند.

البته شاخص های یک بازدید خوب و طبیعی به موارد بالا محدود نمیشود و موارد دیگری هم در آن دخیل هستند که در ادامه تعدادی از آنها را نام خواهیم برد :

  • ماندگاری مناسب در سایت
  • کلیک روی لینک ها
  • اسکرول به پایین
  • دستگاه های متفاوت
  • سیستم عامل های متفاوت
  • گردش در سایت
  • کلیک روی بنرها
  • مشاهده فیلم ها
  • بازگشت به سایت
  • و ....

سامانه بازدید طبیعی بازدیدیار :

اگر به دنبال سامانه ای مطمئن برای خرید بازدید سایت میگردید ما در کنار شما هستیم تا بهترین نتیجه را به شما هدیه بدهیم . بازدیدیار با تیمی قوی متشکل از برنامه نویسان و سئوکاران خبره تمام شاخص های یک بازدید طبیعی را برای شما آماده کرده است تا بتوانید با خیالی راحت به آن اعتماد کنید و سیگنال های برند را در سایت خود ایجاد نمایید .دقیقا مطابق همین فرمان، بازدیدیار سرویس خرید فالوور اینستاگرام را راه اندازی کرده است که فالوور های طبیعی و هدفمند با تنظیمات پیشرفته ربات بدون خطر بلاک شدن انجام می شود.

مزیت بزرگ و عالی بازدیدیار بومی سازی صفر تا صد بازدیدها برای منطقه ایران میباشد و به جرعت میگوییم که در حال حاضر بهترین و طبیعی ترین بازدیدهای ایرانی را فقط میتوانید در بازدیدیار پیدا نمایید .دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: