بهبود و کاهش رتبه الکسا به روش ایمن


چطور به طور تضمینی با حفظ شاخص های رضایت کاربر، شاهد کاهش رتبه الکسای خود باشیم؟

کافی است، تمام اقدامات شما در ارسال بازدیدها طبیعی باشد! به همین سادگی!

اگر سایت تبلیغاتی هستید یا به هر شکلی بخشی از درامد شما حاصل از تبلیغاتی است که در سایت خود قرار می دهید، قطعا رتبه الکسا، یکی از فاکتور های مهم برای تصمیم گیری مشتریان شماست.اما مشتریان صرفا به رتبه الکسای سایت شما نگاه نمی کنند.بلکه درصد Bounce Rate و میزان ماندگاری در سایت یا time On Site و همچنین میزان چرخش کاربر در سایت یعنی Page View هم توجه می کنند.و از همه مهمتر، به Upstream Site های شما در الکسا.زیرا از آنجا می توان متوجه شد که شما اقدام به خرید بازدید کرده اید یا خیر!نام سرویسی که از آن برای کاهش رتبه الکسا استفاده کردید، در این قسمت قابل مشاهده است!

کلیشه گویی و بدیهی است که طبیعی ترین روش بهبود رتبه الکسا، افزایش طبیعی بازدیدکنندگان سایت شما و گسترده شدن نام برند شما و دریافت ورودی های گوگل طبیعی یا Organic Search و در کل افزایش ترافیک سایت شماست.

اما شاید سایت شما بازدهی بی نظیری در میزبانی تبلیغات داشته باشد ولی مشتری، به خاطر الکسای شما، حاضر به تبلیغ در سایت شما نباشد! در این صورت، مجبور هستید، به رتبه الکسا بپردازید! رتبه الکسایی که در چشم های ما ایرانی ها به شدت تاثیر گذار است!

برای کاهش رتبه الکسا به چند نکته باید توجه داشته باشید


۱- Returning Visitors


این فاکتور، در الکسا مشخص نیست و فقط خودتان در گوگل آنالیتیکس سایت خودتان می توانید بررسی کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر،صفحه بازدید های بازگشتی را مطالعه کنید..

بهبود و کاهش رتبه الکسا به شکل طبیعی

سرویس بازدیدیار، تنها سرویسی است که بازدید های بازگشتی در تمام بازدید های ارسالی آن نقش دارند و این فاکتور که سایت Backlinko از آن به عنوان Repeated Traffic به عنوان یکی از فاکتور های رتبه بندی گوگل در سال ۲۰۱۹ یاد شده است، در تمام سرویس های بازدیدیار، اجرا می شود.یعنی شما علاوه بر اینکه از سرویس کاهش رتبه الکسا استفاده می کنید، بخشی از فاکتور های تاثیر گذار ۲۰۱۹ را برای سایت خود، ایجاد می کنید!


۲- Bounce Rate


هرچند الکسا در محاسبه بونس ریت خیلی دقیق نیست ولی به طور نسبی، این مقدار رو درست ارزیابی می کنه.و اولین چیزی که هر شخصی در کنار رتبه الکسا توجه خواهد کرد، درصد بونس ریت هست!پس اگر برای استفاده از سرویس های کاهش رتبه الکسا مثل بازدیدیار، حتما به این نکته توجه کنید.


۳- عدد Time On Site و Page View


مهمتر از Time On Site ، عدد Page View یعنی کلیک روی لینک های داخلی سایت شماست.اگر ارسال بازدید به سایت شما، بدون کلیک روی لینک های داخلی سایت شما باشد، و صرفا ماندگاری داشته باشد، به شدت Bounce Rate شما زیاد می شود.به تعریف خود گوگل درباره Bounce Rate توجه کنید:

تعریف گوگل از بونس ریت

بازدید کننده نباید فقط یک صفحه از صفحات شما را بازدید کند! به همین سادگی!


۴ -Upstream Sites


در این بخش از الکسا، مشخص می شود که شما از سرویس های مصنوعی بهبود رتبه الکسا استفاده کردید.

کاهش رتبه الکسا با حفظ رضایت کاربر

 

آیا بهبود رتبه الکسا صرفا یک عدد در الکساست؟

این کاملا بستگی به این دارد که شما به چه روشی باعث بهبود رتبه الکسای سایت خود شدید!

سرویس بازدیدیار با ارسال بازدید های طبیعی با حفظ تمام شاخص های طبیعی و با حفظ شاخص های مفید User Engagement باعث کاهش رتبه الکسای شما می شود.افزایش ترافیک سایت شما در صورتی که تمام شاخص های طبیعی را داشته باشد، یکی از فاکتور های بسیار قوی رتبه بندی گوگل است به این دلیل که نشانه مهمی از Branding قوی سایت شماست.

 

آیا برای وبلاگ ها می توان، رتبه الکسا را کاهش داد؟

تنها وبلاگ های بلاگفا این قابلیت را دارند.سایر وبلاگ ها، ساب دامین محسوب می شوند و رتبه ساب دامین ها، در خود دامنه موثر واقع می شود و در الکسا به طور جداگانه قابل نمایش نیست.

برای ثبت سفارش بهبود رتبه الکسا تا رتبه دلخواه، نیازی به ثبت نام نیست! شما می توانید با اکانت گوگل خود وارد پنل کاربری شوید و برای ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا اقدام کنید.


دیدگاه خود را بنویسید:

نام:
پست الکترونیک:
متن: